Przełomowy, rewolucyjny płyn do szyb i…

do tysiąca innych powierzchni w domu, w ogrodzie, w biurze, w przemyśle  … dla każdego i wszędzie.

Gdziekolwiek chcesz sprzątać, czyścić, myć – ten jeden jedyny środek stawia czoła tysiącom innych. Jest bezpieczny dla Ciebie i środowiska , skuteczny w działaniu i niesamowicie oszczędny.

W tradycyjnym, codziennym utrzymaniu czystości wysoka jakość nawet przy użyciu najlepszych środków chemicznych pozostaje często w sferze marzeń. Znajdujące się w płynach do sprzątania zagęstniki, barwniki, środki nabłyszczające, środki zapachowe osadzają się na powierzchniach, pozostałości ich powodują lepkość powierzchni i tworzą trudne do usunięcia smugi.

Okazuje się, że właśnie te składniki płynu nie są zupełnie potrzebne podczas mycia szyb, podłóg i innych powierzchni. Na przykład płyny do mycia szyb. Pomyśl, po co im kolor lub zapach? Aby zwiększyć objętość płynu? Czy po to, aby pozostawić smugi, wtedy klient pójdzie do sklepu szukać innego “lepszego” płynu, który zmyje te smugi? (?) A wiemy, że nie zmyje.

Superkoncentrat Ha-Ra® nie posiada barwników i chemicznych konserwantów. Nie posiada fosforanów, oleju palmowego, mikroplastików i nie posiada żadnych wypełniaczy. Stworzono go na bazie naturalnych składników z pielęgnującym alkoholem cukrowym gliceryną, czystą solą kuchenną, czystym i naturalnym kwasem cytrynowym zapewniającym długi okres przydatności oraz naturalnymi olejkami eterycznymi, zapewniającymi cudownie świeży, zdrowy cytrynowy zapach. Prosty naturalny skład, a potężna siła działania i rezultaty nie idące na kompromis.

Uniwersalny koncentrat Hans Raab zaprzecza i obala tezę mówiącą, że jeśli jest coś do wszystkiego, to do niczego!

Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra jest najprawdopodobniej najbardziej ekonomicznym środkiem czyszczącym na świecie, który zaprzecza i obala tezę mówiącą, że jeśli jest coś do wszystkiego, to do niczego. Pozwala osiągać zachwycające rezultaty czyszczenia zastosowany z włóknami do sprzątania Ha-Ra®. Można go też używać ze zwykłymi, ogólnie dostępnymi ścierkami i gąbkami. Lepsze efekty czyszczenia widać natychmiast.

 

Koncentrat Ha-Ra®
Koncentrat Ha-Ra®

Obszary zastosowania:
» do mycia okien: 2-3 razy przetrzeć Myjkę do okien kulką roll-on używając Rollfixu z koncentratem Ha-Ra
» do wycierania podłóg: dodać 5-6 kropli na 10 litrów wody
» do wszystkich powierzchni domowych (pielęgnacja i nawilżanie): 2- 3 krople na 5 litrów wody
» jako płyn do ręcznego mycia naczyń: do butelki 0,5 l napełnionej czystą wodą dodać 5-10 kropelek koncentratu i masz gotowy płyn do ręcznego mycia naczyń
» do wstępnego usuwania plam (pomaga również w zapieraniu mankietów, kołnierzyków i plam): kilka razy przetoczyć kulką roll-on Rollfix po zabrudzonym miejscu                                                    » w celu pielęgnacji i czyszczenia tkanin czyszczących – Włókien Ha-Ra: dodać kilka kropli preparatu pielęgnacyjnego do włókien, energicznie potrzeć, spienić i wypłukać
» jako zamiennik łagodnego detergentu (10 kropli na cykl prania) i do delikatnego prania ręcznego
» jako środek wspomagający prasowanie: dodać 1- 2 krople do wody do prasowania
» świeże kwiaty cięte: dodaj 1-2 krople do letniej wody kwiatowej
» przeciw mszycom: dodaj kilka kropli do konewki lub butelki z rozpylaczem
» do mycia rąk po pracach w ogrodzie lub warsztacie
» bądź producentem własnego, zdrowego płynu do spryskiwaczy samochodowych, wiosną latem i ciepłą jesienią – napełnij zbiornik wodą 5 l dodaj10 kropli koncentratu

i wiele innych…

Zrównoważony, zasobny – oszczędne czyszczenie i optymalny efekt czyszczenia są zawarte w skoncentrowanym płynie bez sprzeczności. Tylko 5-6 kropli (na 5 l wody tylko 2-3 krople) koncentratu do 10 l wody. Również w przypadku zastosowań, w których produkt jest nakładany bezpośrednio na powierzchnię lub urządzenie czyszczące, zalecamy wyjątkowo ekonomiczne dozowanie kropla po kropli, ponieważ wyższe stężenie nie prowadzi do lepszego efektu czyszczenia.

Zobacz poniższą prezentację Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®.

Za pomocą strzałki (w prawo) przeglądaj prezentację.

Uniwersalny koncentrat Ha-Ra to najtańszy, 100% skuteczny środek czyszczący dla gospodarstw domowych oraz do sprzątania przemysłowego

Zastępuje tysiące różnokolorowych butelek chemikaliów czyszczących i setki kanistrów z chemikaliami do sprzątania. Wraz z włóknami podłogowymi do mycia podłóg – mopami Ha-Ra®, rękawicami do sprzątania oraz ścierkami do czyszczenia różnych powierzchni wprowadza nową, naturalną, i nad wyraz skuteczną kulturę sprzątania. To sprawdzona alternatywa dla szanujących naturę, zdrowie i wyjątkowo czyste otoczenie. Jest wybawieniem dla wszystkich odrzucających zdradliwe działanie chemicznych, niezdrowych środków czyszczących.

Przełomowy, rewolucyjny płyn do szybW codziennym sprzątaniu używasz tylko kilku kropli. Doskonale rozpuszcza smary i tłuszcze. Jest bezpieczny dla skóry rąk i materiałów jakie czyści, przyjazny naturze, biodegradowalny. Wspomaga mycie, konserwuje, tworzy powłokę antystatyczną, nadaje powierzchniom naturalny połysk. Nie nawarstwia się, nie tworzy smug, powierzchnie nie są lepkie, dzięki czemu sprzątanie jest znacznie szybsze, lżejsze i łatwiejsze.

Jak oceniają nasz płyn jego użytkownicy?

“Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra zastąpił nam środki czystości do mycia podłóg, okien, mebli, armatury. Dzięki czemu nie kupujemy już drogich detergentów. Płyn jest bardzo gęsty, dzięki czemu jest wydajny i pół litrowa butelka starcza na około pół roku…”
Adam Latek, Menager Hotelu Standard w Dąbrowie Górniczej.

Sprzątanie środkami pielęgnująco-czyszczącymi Ha-Ra jest łatwe  i przyjemne. Umożliwiają one sprzątnie szybkie i efektywne, bez długich godzin spędzonych na doczyszczaniu zabrudzonych powierzchni.

Włókna do mycia podłóg, okien jak i armatury są ekologiczne, a  koncentrat Ha-Ra czyszcząco-pielęgnujący jest bardzo wydajny i ekonomiczny, i bezzapachowy. Posprzątany w ten sposób pokój zachęca do odpoczynku nieskazitelną czystością i zapachem świeżości…”
Ewa Gonera, Kierownik d.s obsługi klienta i recepcji Soleil  Boutique Hotel w Sopocie.

Sprawdź jak ogromne oszczędności generuje jedna 0,5 l butelka Uniwersalnego koncentratu Ha-Ra:

Na jedno wiaderko (około 7-8 litrów) wody stosuje się 4 krople Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®. A jak duże niesie oszczędności? Dozowanie: tylko 1 kroplę (około 0,16 ml) do 2 litrów wody. Więc w butelce 500 ml zawartych jest około 4000 kropel. Skoro 1 kropla na 2 litry wody, to z jednej butelki półlitrowej masz 8000 litrów gotowego roztworu do mycia. Ile to wiaderek gotowych do mycia podłóg? Zakładając, że do wiaderka nalewasz ok. 7l wody wtedy z jednej sztuki płynu Ha-Ra® masz 1428 wiaderek z roztworem gotowym do mycia. 1 wiaderko kosztuje Cię więc 0,044zł czyli 4,4 grosza.

Tutaj możesz przejść do e-sklepu i zamówić Superkoncentrat Ha-Ra®

 

Jeden komentarz o “Przełomowy, rewolucyjny płyn do szyb i…

  1. Ewa mówi:

    Ten płyn zastąpił mi wszystkie płyny czyszczące. Jedna butelka i jeden płyn. Myję nim naczynia, okna, podłogi, parapety, wannę, umywalkę, samochód. Dodaję do prania firan, swetrów i koców. Rewelacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *