Przełomowy, rewolucyjny płyn do szyb i…

W tradycyjnym, codziennym utrzymaniu powierzchni wysoka jakość nawet przy użyciu najlepszych środków chemicznych pozostaje w sferze marzeń.

Dlaczego?

Dzisiaj na rynku mamy szeroki dostęp do dobrych syntetycznych środków chemicznych. Znajdujące się w płynie do szyb czy wpłynie do mycia podłóg zagęstniki, barwniki, środki nabłyszczające, środki zapachowe pozostają na powierzchni powodując jej lepkość i smugi.

Okazuję się, że właśnie te składniki płynu nie są kompletnie potrzebne podczas mycia szyb, podłóg i innych powierzchni.

Płyn do mycia szyb zawiera syntetyczne środki zapachowe i barwniki kolorowe. Są one tylko po to by zwiększyć objętość płynu. To czysty zabieg marketingowy.

Kompletnie rewolucyjnym płynem do szyb  jest Superkoncentrat Ha-Ra®!

Koncentrat czyli Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra® nie zawiera barwników i syntetycznych środków zapachowych. Jest w 100% naturalny jego podstawowym składnikiem jest gliceryna.

Koncentrat Ha-Ra®
Koncentrat Ha-Ra®

Przeznaczony do:

 • mycia okien,
 • mycia podłóg,
 • mycia wanny,
 • prania,
 • mycia naczyń,
 • mycia samochodu,
 • prania tapicerki,
 • mycia ścian,
 • i wielu, innych zadań.

Zobacz poniższą prezentację Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®.

Za pomocą strzałki (w prawo) przeglądaj prezentację.

Zaprzecza i bezwarunkowo obala tezę mówiącą, że jeśli jest coś do wszystkiego, to do niczego.

Jest doskonały do współpracy z włóknami Ha-Ra® ale równie doskonały do zwykłej gąbki.

Niweluje potrzebę posiadania wielu różnokolorowych butelek chemii lub kanistrów z chemią, z których każde opakowanie jest do czego innego.

Wraz z włóknami Ha-Ra® wprowadza nową kulturę sprzątania opartą tylko na naturalnej technologii, która jest alternatywą dla kochających naturę, zdrowie, błysk otoczenia oraz tych „odrzuconych” poprzez zdradliwe działanie chemii.

Przełomowy, rewolucyjny płyn do szybW codziennym sprzątaniu używasz tylko kilka kropli. Doskonale rozpuszcza smary i tłuszcze. Wspomaga mycie, konserwuje, tworzy powłokę antystatyczną, nadaje powierzchniom naturalny połysk. Nie nawarstwia się, nie tworzy smug, powierzchnie nie są lepkie, dzięki czemu sprzątanie jest znacznie szybsze, lżejsze i łatwiejsze.

Jest to najtańszy, w 100% skuteczny i rewolucyjny płyn do szyb i nie tylko.

“Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra zastąpił nam środki czystości do mycia podłóg, okien, mebli, armatury. Dzięki czemu nie kupujemy już drogich detergentów. Płyn jest bardzo gęsty, dzięki czemu jest wydajny i pół litrowa butelka starcza na około pół roku…”
Adam Latek, Menager Hotelu Standard w Dąbrowie Górniczej

Sprzątanie środkami pielęgnująco-czyszczącymi Ha-Ra jest łatwe  i przyjemne. Umożliwiają one sprzątnie szybkie i efektywne, bez długich godzin spędzonych na doczyszczaniu zabrudzonych powierzchni.

Włókna do mycia podłóg, okien jak i armatury są ekologiczne, a  koncentrat Ha-Ra czyszcząco-pielęgnujący jest bardzo wydajny i ekonomiczny, i bezzapachowy. Posprzątany w ten sposób pokój zachęca do odpoczynku nieskazitelną czystością i zapachem świeżości…”
Ewa Gonera, Kierownik d.s obsługi klienta i recepcji Soleil  Boutique Hotel w Sopocie

Zobacz jaki jest wydajny.

Na jedno wiaderko (około 7-8 litrów) wody stosuje się 4 krople Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra®. A jak duże niesie oszczędności? Dozowanie: tylko 1 kroplę (około 0,16 ml) do 2 litrów wody. Więc w butelce 500 ml zawartych jest około 4000 kropel. Skoro 1 kropla na 2 litry wody, to z jednej butelki półlitrowej masz 8000 litrów gotowego roztworu do mycia. Ile to wiaderek gotowych do mycia podłóg? Zakładając, że do wiaderka nalewasz ok. 7l wody wtedy z jednej sztuki płynu Ha-Ra® masz 1428 wiaderek z roztworem gotowym do mycia. 1 wiaderko kosztuje Cię więc 0,044zł czyli 4,4 grosza.

Tutaj możesz przejść do e-sklepu i zamówić Superkoncentrat Ha-Ra®

 

Jeden komentarz o “Przełomowy, rewolucyjny płyn do szyb i…

 1. Ewa mówi:

  Ten płyn zastąpił mi wszystkie płyny czyszczące. Jedna butelka i jeden płyn. Myję nim naczynia, okna, podłogi, parapety, wannę, umywalkę, samochód. Dodaję do prania firan, swetrów i koców. Rewelacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *