Jak myć okna po zimie?

Mycie okien po zimie to pierwsza faza świątecznych porządków. Marzec – o tej porze roku częściej otwierasz okna, bo już cieplej na dworze, a dymiące kominy sąsiednich domów nie wyrzucają z siebie kłębów dymu. Przyjemnie czuć zapach wiosny, ale mniej przyjemnie patrzeć na zamglone brudem szyby i ramy okienne pomazane sadzą.

W jaki sposób pozbyć się brudu, kurzu i sadzy z okien?

Podpowiem jak myć okna po zimie i co wykorzystać, aby twoje okna wyróżniały się blaskiem i czystością spośród innych. Potrzebujesz kilku produktów, które już od tej chwili i na długie lata pozwolą myć okna, ramy i nie tylko w sposób skuteczny, szybki i ekologiczny. Rękawica Mach6, Pasta Blue ze Ściereczką Blue, Ściereczka Star i Myjka do okien Ha-Ra Vario wraz z Drążkiem Teleskopowym tworzą zestaw niezbędny w każdym domu podczas mycia okien.

Przy myciu ram okiennych, rolet zewnętrznych, parapetów, grzejników pod parapetem niezbędna jest Rękawica Mach6, która namoczona w wodzie i założona na rękę dotknie każdego brudnego elementu. Myjesz stroną niebieską, a stroną białą zbierasz brudną wodę (pamiętaj o częstym płukaniu rękawicy).


Jeżeli mieszkasz w miejscu gdzie jest duże skupisko domów i do tego duży ruch samochodów zabrudzenia na oknach będą trudniejsze do usunięcia. Zastanawiasz się jak myć okna, jak rozprawić się z paskudnym osadem z sadzy, kurzu i spalin przyklejonym do ram i parapetów. Też jest na to sposób, bo pasta do zadań specjalnych, czyli Pasta Blue wraz ze Ściereczką Blue rozprawi się z każdym najbardziej problematycznym brudem na parapecie czy ramie okiennej.

 

Ramy i parapety domyte, więc pora na domknięcie całości

Myjesz szyby i tutaj niezbędna jest myjka Ha-Ra® Vario osadzona na Drążku Teleskopowym i Ściereczka Star. Już nie potrzebujesz krzesła, drabiny, bo wygodnie i pewnie operujesz myjką Ha-Ra® Vario wydobywając z twoich szyb blask, jakiego wcześniej nie było. W domu robi się jaśniej, a z zewnątrz okna wyróżniają się błyszcząc w wiosennym słońcu.

Masz pewność, że myjąc okna produktami Ha-Ra® oszczędzasz czas (tradycyjne sposoby wymagają więcej czynności), osiągniesz doskonalszy efekt (Rękawica Mach6 i Myjka Ha-Ra® Vario wyczyszczą w każdej szczelinie), zapomnisz o smugach (technika sprzątania Ha-Ra niweluje smugi), unikniesz zadrapań i skaleczeń (ręka ubrana w rękawicę nie ma kontaktu z ostrymi narożnikami), a przede wszystkim nie wdychasz amoniaku i oparów chloropochodnych. Chronisz środowisko poprzez pominięcie agresywnych środków chemicznych. Raz kupione produkty Ha-Ra® używasz przez kilkanaście lat.

Pamiętaj, daję ci gwarancję satysfakcji i służę radą w odpowiednim doborze produktów i sposobie ich wykorzystania podczas sprzątania. Dodam jeszcze, że wymieniony wyżej zestaw przeznaczony do mycia okien nie leży w szafce między jednym a drugim myciem, bo ja w swoim domu wykorzystuję go jeszcze na wiele sposobów.

Kilka porządnych produktów Ha-Ra i tak wiele możliwości

Myjką Ha-Ra® Vario genialnie czyści się kabinę prysznicową i kafelki w łazience, w kuchni jest pomocna przy myciu płyty ceramicznej i frontów szafek, w przedpokoju do mycia luster i boazerii. Myjka Ha-Ra® Vario zachwyca klientów, którzy wypróbowali ją do mycia podłóg z gresu polerowanego. Dzięki niej pozbędziesz się raz na zawsze smug na swojej lustrzanej podłodze.


Rękawica Mach6 i Ściereczka Blue to oręż doskonały do walki z brudem na każdej powierzchni, a twoja wyobraźnia podsunie ci kolejne możliwości wykorzystania tych cudownych i skutecznych produktów.

Żyj w zgodzie z naturą – zacznij już od dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *