Oprócz wysokiej jakości naszych markowych mopów do mycia podłóg, myjek do mycia okien, rękawic do sprzątania oraz ogromnej gamy ścierek wielozadaniowych, zwanych ogólnie włóknami Ha-Ra®, oferujemy szeroką gamę ekologicznych środków środków czystości, które wspomagają ich moc czyszczącą jednocześnie chroniąc ich włókniny.

Posiadamy także własne naturalne i mocno skoncentrowane środki do mycia i pielęgnacji podłóg oraz szyb, do impregnowania i pielęgnacji wyrobów skórzanych, naturalne środki do mycia łazienki oraz WC oraz do dezynfekcji powierzchni. Znajdziesz tutaj także bardzo wydajne ekologiczne proszki do prania ubrań oraz proszek do zmywania naczyń w zmywarkach. Jeśli szukasz skutecznego i dbającego o tkaninę środka do wybielania pościeli czy firan, czy dobrego środka do czyszczenia zmywarek i pralek, znaczy to, że jesteś w najlepszym z możliwych miejsc żeby to otrzymać. Zapraszamy.

 

Uniwersalna formuła do doczyszczania, prania, mycia i pielęgnacji

 

Uniwersalny koncentrat Hans Raab ®

Ułatwia gruntowne doczyszczanie, mycie oraz pielęgnację. Kochają go gospodynie i gospodarze domowi. Jest najtańszym profesjonalnym środkiem czystości w użytkowaniu przemysłowym oraz dla firm usługowych zajmujących się sprzątaniem. Może być stosowany jako dodatek do spryskiwaczy samochodowych od wczesnej wiosny do przymrozków. Lubią go pracownicy warsztatów samochodowych do mycia rąk oraz części. Uwielbiają panie sprzątające w szkołach i urzędach. Moje 30-letnie doświadczenie mówi – jest potrzebny każdemu i wszędzie. Jest naturalny, a tak silny! Dlatego każdy go lubi.

 • Efektywny – wystarczy 1 kropla i Ścierka Scrub i w czyszczeniu osiągasz niewiarygodnie więcej niż oczekujesz.
 • Uniwersalny – jedna butelka płynu Ha-Ra® skutecznie zastępuje dziesiątki różnych proszków, past, płynów i emulsji.
 • Niesamowicie wydajny – dzięki skoncentrowanej formule –  1:8000 (z 1 butelki masz 8.000 litrów gotowego roztworu roboczego).
 • Ekologiczny 99,9% biodegratowalny. 1 butelka 0,5L Uniwersalnego koncentratu-Płynu pielęgnacyjnego Ha-Ra oszczędza do 24 kg plastikowych odpadów!

Czytaj więcej

Kup teraz

Do najtrudniejszych zabrudzeń

Kalkex

 • Usuwa tłuste zabrudzenia – osady mydła, kamień osadowy, wapń, kamień moczowy – niszczy drobnoustroje. Przy twardej wodzie wspomaga pranie proszkiem Saponella Biel. Nie niszczy uszczelek, nie niszczy metalu, nie pozostawia śladów.
 • Bezpieczny dla skóry rąk – ulega całkowitej biodegradacji.
 • Wyjątkowo wydajny – z jednego opakowania Kalkexu (250 g) otrzymasz 12,5 litra gotowego roztworu o bardzo wysokiej skuteczności. Do wygodnego i oszczędnego korzystania z Kalkexu niezbędny jest kwasoodporny spryskiwacz.
 • Kalkex Ha-Ra – jest w 100% naturalnym produktem z aptekarską recepturą. Znacznie mocniej działa niż ogólnie dostępne syntetyczne kwaski cytrynowe lub ocet. Jest bezwonny.
Kup teraz

Pasta Blue

Pasta do szorowania Blue Ha-Ra radzi sobie z czyszczeniem najmocniej osadzonych zabrudzeń. Niezbędna podczas gruntownego sprzątania. W połączeniu ze Ściereczką szorującą Scrub lub Ściereczką Blue czyszczą najbardziej przywarte do powierzchni zanieczyszczenia. W wielu przypadkach likwidują przebarwienia. To najsilniejszy środek proponowany przez nas do ekstremalnych zabrudzeń. Dla jeszcze mocniejszego działania Pasta Blue Ha-Ra może być użyta wraz z kroplą Uniwersalnego koncentratu – Płynu pielęgnacyjnego Ha-Ra lub z dodatkiem Płynu harafamily do higienicznego czyszczenia powierzchni objętych szczególnymi wymogami czystości, są to np. podłogi, po których raczkują dzieci, blaty robocze i stoły kuchenne, lodówki, szafki, kuchenki itp. W wielu przypadkach np. w łazience wraz z Pastą Blue użyć możesz naszego silnego odkamieniacza w granulkach Kalkex-u. W ekologicznym czyszczeniu połączenie tych kilku sił działania daje niezawodne rezultaty. Często jest ostatnią deską ratunku tam, gdzie silne środki chemiczne sobie nie poradziły.

 • Domywa tłuste osady sadzy i przebarwienia na plastikowych ramach okiennych.
 • Czyści i poleruje: stal szlachetną, chrom, złoto, srebro, mosiądz, aluminium, miedź, cynę, emalie, szkło, akryl, kryształy, plastiki, ceramikę.
 • Usuwa plamy np. po smole, po owadach oraz rozpuszcza wapno i tłuszcze.
 • Czyści stal nierdzewną- garnki Zeptera oraz inne  ze stali szlachetnej, czajniki, płyty ceramiczne, umywalki, toalety, kabiny natryskowe, meble kuchenne, zlewozmywaki, wanny, armaturę kuchenną i sanitarną, kuchenki, rolety, meble ogrodowe, chromowane elementy wyposażenia wnętrz.
 • Bezpieczna i niezbędna do czyszczenia sprzętu sportowego: łodzi, przyczep kempingowych, motocykli, butów sportowych.
 • Skuteczna w czyszczeniu: instrumentów muzycznych.
Kup teraz

Konserwacja i pielęgnacja

Carnauba

Balsam do pielęgnacji podłóg produkowany z naturalnego wosku roślinnego, pozyskiwanego z liści palmy brazylijskiej. Jest najtwardszym woskiem spośród wszystkich znanych naturalnych wosków. Doskonale chroni i konserwuje podłogi drewniane nadając im subtelny jedwabisty połysk. Zabezpiecza skutecznie pomniki cmentarne przed działaniem czynników zewnętrznych ułatwiając powtórne mycie. Zwiększa odporność powierzchni na wodę, ułatwia utrzymanie czystości i wydłuża żywotność powierzchni, na których jest stosowany. Nie nawarstwia się. Znika z powierzchni po kilku myciach na wilgotno, bez konieczności stosowania chemicznych rozpuszczalników.

Kup teraz
Pasta-do-skory-ha-ra-naturalny-wosk-pszczeli-wydajna-czysci-pielegnuje-i-konserwuje

Pasta do wyrobów skórzanych

Do naturalnej skóry naturalna pasta, która odżywia, pielęgnuje i impregnuje wyroby skórzane. Specjalnie zaprojektowana z myślą o meblach skórzanych i skóropodobnych, butach, ubraniach skórzanych, galanterii oraz drewnie woskowanym.

Pasta posiada delikatny miodowy zapach i nadaje skórze piękny połysk. Niezwykle wydajna.

Głównymi składnikami pasty jest wosk pszczeli i lanolina. Posiada normę aptekarską DAB-10, uznającą absolutny brak negatywnego wpływu na skórę. Zapobiega powstawaniu mokrych zacieków na obuwiu i umożliwia oddychanie skóry utrzymując jej elastycznośc.

Czytaj więcej Kup teraz

Pranie ubrań

Proszki do prania Saponella biel i Saponella kolor

Naturalne proszki do prania Ha-Ra produkowane na bazie mydeł roślinnych oraz (Saponitu – skała mydlana), korzeni mydlnicy, z dodatkiem steatytu, który stanowi naturalny zamiennik płynu do płukania tkanin. Wydajne i skutecznie piorące superkoncentraty. 

Charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością rozpuszczania plam i zabrudzeń z najgłębiej osadzonych struktur tkanin. Te proszki usuwają plamy z głębi tkaniny nie zakrywając ich optycznie jak robią to syntetyczne proszki do prania z wybielaczami optycznymi.

Czytaj więcej Kup teraz