Czym myć twarz i ciało, aby zachować zdrowy wygląd skóry?

Kiedy już wiesz, że do mycia ciała i twarzy najlepiej wykorzystać Rękawicę Ha-Ra® Aglaia na pewno zadajesz sobie pytanie, co na nią nałożyć aby mycie było jeszcze milsze i skuteczniejsze? Okazuje się, że i w tej kwestii Ha-Ra® przychodzi z pomocą, czyniąc Twoje mycie perfekcyjnym i doskonałym w każdym aspekcie. Część osób korzysta z mydeł, część z żeli … my proponujemy Aglaia Lotion do mycia twarzy i ciała.

Czym myć twarz i ciało? Jaki lotion wybrać?

Lotion do mycia ciała Aglaia DRC

Lotion Aglaia DRC Colection. Jest to łagodny środek na bazie wyciągu z indyjskich roślin o niespotykanym zagęszczeniu. Koncentrat ten jest tak silny, że na jedno mycie wystarczy wycisnąć na rękawicę tylko małe pasemko lotionu. Nasz test praktyczny pokazał, że jedno opakowanie wystarcza przy pełnym myciu całego ciała dla dwóch osób na co najmniej dwa miesiące … i

to jeszcze nie wszystko,  nasz Lotion do mycia ciała i twarzy sprawdza się równie rewelacyjnie w roli środka do golenia dla kobiet i mężczyzn. Dzięki naturalnym komponentom pielęgnacyjnym oraz wartości PH na poziomie 6, Lotion do mycia Aglaia przeznaczony jest do mycia całego ciała nie tylko osób dorosłych, ale również małych dzieci, a nawet niemowląt. Oczywiście nie zaskoczę Cię mówiąc, że można nim także umyć włosy?

Dlaczego warto i należy przetestować rękawicę Ha-Ra® Aglaia w połączeniu z Lotionem do mycia ciała?

Dzięki temu duetowi masz okazję doświadczyć efektu wyjątkowej czystości. Czystości połączonej z odblokowaniem porów, dzięki czemu Twoja skóra będzie mogła oddychać przysłowiową „pełną piersią”. Czyste, odblokowane pory to również szybsze wchłanianie składników odżywczych, a z tym się łączy zdrowszy, lepszy wygląd. Tego się nie da opisać słowami, to trzeba po prostu poczuć.

Jeszcze jeden aspekt, szalenie ważny…

zapewne zdajesz sobie sprawę z konieczności dokładnego zmycia antyperspirantu rano naniesionego pod pachy, blokującego przez cały dzień pory skóry przed uwalnianiem potu. Czym to zrobić skutecznie? Rękawicą Aglaia z Lotionem do mycia zrobisz to jak niczym dotąd!

Wreszcie uda ci się całkowicie pozbyć z ciała trudnych do usunięcia resztek antyperspirantów. Przekonasz się jak to proste, przekonasz się, że dotychczas były usuwane tylko pozornie. Docenisz wygodę korzystania z wydajnego koncentratu, dzięki któremu Lotion do mycia ciała Aglaia nakładasz na rękawicę tylko na początku kąpieli bez konieczności powtarzania tej czynności w trakcie mycia.

Czy widzisz oszczędność czasu i pieniędzy poświęcanych na zakup i wybór środków do mycia ciała oddzielnie dla kobiet i mężczyzn? Innego do mycia twarzy, innego do mycia włosów, innego do golenia i jeszcze zupełnie innego do mycia dzieci? Czym myć twarz i ciało?

Widzisz jak bardzo można uprościć sobie życie stawiając na półce w łazience jeden produkt zamiast sześciu różnych?

Słyszysz dźwięk zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy, które zostają miesiąc w miesiąc w Waszej kieszeni?

Zobacz jaki jest skład Lotionu do mycia

Na koniec słów kilka o przydatności naszego Lotionu do mycia ciała Aglaia w podróży.

O oszczędności miejsca w walizce wiesz. Lotion dzięki swej wydajności jest zawarty w zgrabnym małym opakowaniu zajmując naprawdę mało miejsca. To jednak nie wszystkie jego zalety, bo nie sposób nie wspomnieć jeszcze o jego zamknięciu – jest to przemyślana w budowie pompka, którą zamyka się poprzez delikatne przekręcenie bez konieczności naciskania, dzięki czemu nigdy nie zużyjesz lotionu wtedy, gdy tego nie chcesz.

Masz dodatkowe pytania? Zapytaj +48 697 47 67 47, e-mail: biuro@hara.pl

Zobacz opisane w artykule produkty

89,00

Delikatnie masuje i i złuszcza stary naskórek. Zapewnia intensywne oczyszczanie skóry twarzy. Pobudza krążenie krwi, otwierają się pory i przyspiesza metabolizm skóry. Jest idealnym uzupełnieniem żelu do mycia twarzy i ciała aglaia drc. Skóra staje się miękka i elastyczna, cera wygładzona, a kontury napięte. Uczucie czystości zapewnia niezrównaną świeżość i dobre samopoczucie.  

129,00

Oczyszcza skórę, masuje i na bieżąco poddaje ciało efektownemu peelingowi. Pobudza krążenie krwi. Manewrujące włókienka rękawicy otwierają się pory i przyspieszają metabolizm skóry.  Znakomity efekt daje z zastosowaniem Żelu do mycia twarzy i ciała Aglaia DRC. Uelastycznia i wygładza skórę. Pozwala. Zapewnia niezrównaną świeżość i dobre samopoczucie.  

77,00

Delikatnie oczyszcza twarz i ciało. Może być stosowany do mycia włosów. Dzięki ochronnym witaminom zapewnia skórze pełne nawilżenie już podczas kąpieli, dzięki czemu zapobiega wysuszeniu skóry. Dzięki zrównoważonej kompozycji wyselekcjonowanych owoców cytrusowych i trawy cytrynowej posiada przyjemny zapach oraz zapewnia uczucie świeżości od stóp do głów.  

Zobacz katalog Naturalnych Kosmetyków Ha-Ra w nowej formie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *