Czego nie musisz a co zyskujesz?

Nie musisz

Zyskujesz

 • nie musisz kupować środków chemicznych do mycia okien – tajemnice myjek do okien Ha-Ra
 • jakość mycia osiągasz myjąc tylko myjką i wodą – nie wdychasz szkodliwych oparów chemii
 • nie musisz tracić czasu na doczyszczanie sadzy, oparów tłuszczu i zanieczyszczeń organicznych
 • część myjąca myjki wykonano w unikalnej technologii, dzięki czemu myjka osiąga silną moc czyszczenia w środowisku samej wody
 • nie musisz tracić czasu na polerowanie szyb
 • kauczukowy zbierak za jednym pociągnięciem idealnie osusza i poleruje szybę
 • nie musisz mieć ładowarki i akumulatora
 • przy pomocy swobodnego ruchu dłoni i bez wysiłku myjesz najbrudniejszą szybę
 • nie musisz kupować destylowanej wody
 • urządzenie idealnie czyści namoczone w zwykłej, zimnej kranówce

Myjka Ha-Ra dostępna jest w dwóch wersjach

1. Myjka Ha-Ra Standard

2. Myjka Ha-Ra Vario

 • Włókno – część myjąca myjki wykonana jest z unikalnego włókna, które nabiera mocy czyszczącej w środowisku samej wody. Postrzępione końcówki włókna (oglądane w wielkim powiększeniu wyglądają jak miotełki zrobione z niewyobrażalnie cieniutkich nanonitek – nano tysiąc razy cieńsze od mikro, a już mikro nie są widzialne gołym okiem) podprowadzają wodę pod cząstki brudu, rozbijają go i rozpuszczają w wodzie.
 • Elastyczny, kauczukowy zbierak przylegając równomiernie do szyby jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki  dokładnie zbiera brudną wodę. Przylega idealnie do szyby, nie kruszy się, nie parcieje jak zwykłe gumki. Zbierak myjki można wysunąć w bok aby łatwo zebrać wodę np. z okrągłych szyb.
 • Część myjąca posiada kształt trapezu i dzięki temu także łatwiej domywasz kąty szyb i jednocześnie myjesz ramy okienne przylegające do szyb. Co przyspiesza sprzątanie.
 • Uchwyt myjki  pozwala na łatwy montaż Drążka Teleskopowego Ha-Ra®, który ułatwia mycie szyb poza zasięgiem rąk bez potrzeby wchodzenia na parapet lub drabinę. Spełnia warunki BHP.
Nakładanie pasemka koncentratu Ha-Ra na brzuszek Myjki Ha-Ra

Wszystkie cechy Myjki Ha-Ra Standard oraz dodatkowo

 • Myjka Ha-Ra Vario posiada obracaną o 180 stopni rączkę. Dzięki temu łatwo myjesz kąty szyb i miejsca przy ramie lub ścianie. Położenie to bardzo ułatwia mycie okien, witryn i ścian na wysokości.

Zobacz jak łatwe jest mycie okien Myjką Ha-Ra®

Mycie zimną wodą? Z Myjką Ha-Ra to nie problem, tłusty brud schodzi i zostaje na włóknie.

Mycie okien jest proste i szybkie. Bez wysiłku osiągasz kryształową czystość szyb i olśniewający je blask. Większość pozostałych korzyści to same oszczędności:

 • Oszczędzasz pieniądze! Myjkę Ha-Ra® jest trwała i używasz jej kilka, a nawet kilkanaście lat. To sprawdzona żywotność, którą gwarantuje Ci również producent.
 • Nie wydajesz pieniędzy na płyny do mycia okien i inne środki. Nie musisz pamiętać by je kupić. Nie tracisz czasu na zakup i dostawę środków chemicznych.
 • Oszczędzasz czas pracy bo Myjką do mycia okien Ha-Ra® czyścisz okno błyskawicznie. Domywasz wszystkie kąciki przy ramach.
 • Szybko i bez polerowania zyskujesz niezrównaną jakość czystości nieporównywalną do żadnych innych znanych sposobów mycia szyb. Masz więcej czasu na odpoczynek lub inną pracę. Zyskujesz unikalny efekt przejrzystości szyb.
 • Pozostałe produkty uzupełniające mycie okien techniką Ha-Ra, czyli Rękawicę Mach6, Ściereczkę Star oraz Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra ® używasz do codziennego sprzątania  przez wiele lat.
 • Stajesz się posiadaczem najwyższej jakości prestiżowego produktu ze względu na walory użytkowe i estetyczne oraz na jakość wykonania myjki.
 • Oszczędzasz środowisko bo myjesz okna bez użycia chemicznych środków czystości. W czyszczeniu technologią Ha-Ra najważniejsza jest myjka i woda. Możesz ale nie musisz myć okien z dodatkiem 1-2 kropli Uniwersalnego Koncentratu Ha-Ra. Nie trujesz siebie oparami środka, nie niszczysz mytych powierzchni.
 • Zużywasz 50% wody mniej niż przy tradycyjnym myciu.
 • Nie potrzebujesz energii do ładowania myjki bo Myjka do mycia okien Ha-Ra jest urządzeniem bezobsługowym. Wyjmujesz, moczysz, myjesz. To wszystko!
Płukanie Myjki Vario

Do mycia używasz samą wodę

Nie musisz kupować żadnych środków chemicznych dzięki temu oszczędzasz pieniądze

Łatwa w użyciu

Mycie okien przestało być żmudną czynnością dzięki czemu masz czas na przyjemności.

3 w 1 myje, osusza, poleruje

Nie potrzebujesz dwóch różnych rzeczy do mycia i osuszania. Uzyskujesz efekt idealnie czystej szyby bez pucowania

Mycie szyb trudnodostępnych

Okna nie zawsze są w zasięgu ręki. Mycie ich na pewno nie raz zmuszało Cię do wchodzenia na stołek czy parapet, by dotrzeć do wyższych partii szyb. Aby ułatwić sobie to zadanie i bezpiecznie wymyć szyby potrzebujesz Drążek teleskopowy, który posiada regulowaną długość. Jest stabilny, łatwy w użyciu, wygodny i bardzo lekki.

Zakończony jest głowicą, która umożliwia regulowanie kąta między myjką a drążkiem (w pionie). Połączenie myjki i drążka jest bardzo łatwe i szybkie – wystarczy nałożyć uchwyt myjki na końcówkę drążka i lekko przekręcić. Myjąc okna możesz wielokrotnie przyłączać i odłączać drążek.

Drążek teleskopowy wykonany jest z wysokiej jakości perforowanego duraluminium. Jest niezniszczalny pomimo, że objęty jest tylko 5-letnią gwarancją producenta. Wiemy, że z powodzeniem będzie Ci służyć wiele, wiele lat.

Zobacz jak mycie Myjką Ha-Ra® jest szybkie i proste

Krótka instrukcja i masz efekt krystalicznie czystej szyby…

Krok 1

Pierwsze mycie koniecznie wykonaj samą wodą, ponieważ musisz z szyb usunąć pozostałości środków myjących takich jak substancje nabłyszczające, zagęstniki i syntetyczne substancje zapachowe. Im częściej szybę myjesz detergentem tym grubsza jest warstwa środka chemicznego pozostawiona po każdym myciu. I koło się zamyka! Żadne polerowanie nie pokona do końca smug.

Krok 2

Ustaw myjkę tak, aby część myjąca (z włóknem) była na górze. Myj szybę wykorzystując wszystkie boki myjki. Najpierw prowadź myjkę wzdłuż ram okiennych, domyj kąciki, potem okrężnymi ruchami myj pozostałą powierzchnię.

Krok 3

Aby zebrać wodę obróć myjkę tak, aby kauczukowy zbierak był u góry. Chłonną Ściereczką Star osusz dokładnie zbierak oraz boki myjki, następnie zbierz wodę z szyby. Ruchy wykonuj pionowo. Ważne aby po każdej czynności zbierania wody osuszyć zbierak i boki myjki inaczej zostaną na szybie pionowe paski.

Co zyskujesz posiadając Myjkę Ha-Ra®?

 • masz błyskawiczny efekt czystości, ponieważ myjka posiada unikalne włókna myjące dające niezrównany standard jakości znany tylko technologii Ha-Ra®
 • myjesz sama wodą. Nie musisz już kupować kolorowych płynów, na które wydajesz kilkaset złotych rocznie
 • Myjki Ha-Ra® jest trwała (wykonana z porządnych materiałów) – nie wymienisz jej przez wiele lat
 • chronisz swoje zdrowie i środowisko – nie wdychasz rakotwórczych oparów chemii. Jest bezpieczna dla alergików
 • nie musisz mieć wielu różnych ścierek do pucowania i polerowania
 • widzisz błysk krystalicznie czystych  szyb, blatów, stołów, armatury, kabin natryskowych
 • część myjąca jest połączona ze zbierakiem dzięki czemu myjesz szybciej i masz ogromną oszczędność czasu

Przeczytaj co o Myjkach Ha-Ra sądzą klienci:

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z tej myjki i postanowiłam dokupić jeszcze parę innych akcesoriów. Myjka do okien 32 cm sprawuje się rewelacyjnie mało tego moja ciocia swoją myjkę ma 15 lat i używa jej. Proszę sobie wyobrazić. Zdaje sobie sprawę, że cena jest duża ale jakość jest naprawdę zadziwiajacą. Ciocia mieszka w domku jednorodzinnym i ma tam z 14 okien plus 1 balkon w dodatku Wraz z użyciem płynu Ha-ra działa cuda,jest oszczedność czasu, pieniędzy przez tyle lat i nie wyobrażam sobie dzisiaj myć okien czymś innym

Alicja

Dziękuję firmie Ha-Ra za wspaniałe produkty do czyszczenia z włókien Ha-Ra. Używam ich już ponad 20 lat do mycia okien, podłóg i posadzek z płyt szorstkich i gładkich oraz ściereczki do suchego odkurzania i mycia. Wszystkie ściereczki są trwałe i można długo cieszyć się skutecznym czyszczeniem i sprzątaniem domu czy mieszkania. Dziękuję i pozdrawiam

Krystyna Kołodziej

Wspaniała i wygodna myjka- nigdy nie miałam tak pięknie umytych okien (bez najmniejszych smug, po prostu są idealne)

Joanna

Możesz teraz zamówić Myjkę Ha-Ra® do mycia okien, która na kilkanaście lat rozwiąże twój problem mycia szyb, luster, kabin natryskowych, ścian, blatów i wszystkich gładkich powierzchni zmywalnych

Zestawy do mycia okien Ha-Ra

Wychodząc na przeciw naszym klientom, na podstawie doświadczenia oraz najczęściej powtarzającym się potrzebom przygotowaliśmy gotowe Zestawy do okien Ha-Ra.

464,00

W zestawie: Myjka Standard 32cm; Ściereczka Star; Hans Raab Uniwersalny Koncentrat w Rollfixie 75ml.

822,99

W zestawie 6 produktów: Zawsze gotowa do pracy bez ładowarek, prądu i środków chemicznych - Myjka do okien Vario 19cm; Uniwersalna Ściereczka Star; Superkoncentrat Hans Raab - Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra 500ml; Pasta Blue - do skutecznego czyszczenia ram okiennych w zestawie ze Ściereczką Blue, a do szybkiego mycia ramy okiennej oraz do mycia  żaluzji zewnętrznych - unikatowa w działaniu Rękawica Zielona Ha-Ra.

Pojedyncze produkty

Jeżeli nasze zestawy Ci nie odpowiadają samodzielnie dobierz potrzebne produkty. Nie zapomnij, że jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem 697 47 67 47.

244,00

Do ekologicznego mycia okien bez chemikaliów. Gwarantuje rezultat krystalicznie czystych szyb bez smug. Jest zawsze gotowa do wielogodzinnej pracy bez ładowarki i dostępu do prądu. Łatwa w użyciu. Jednym prostym urządzeniem możesz myć, osuszać jednocześnie polerując szybę. Może służyć do wielu zadań, jest niewiarygodnie trwała i wielofunkcyjna.

od 227,00

Proste i ekonomiczne urządzenie do mycia szyb  kompletnie bez użycia środków chemicznych. Idealna do mycia luster, okien dachowych, kafelków i ścian zmywalnych. W 100% gwarantuje czyste szyby bez smug. Trwała i bezproblemowa.

129,00

uniwersalna do szybkiego sprzątania, wszystkiego co masz pod ręką. Zaskakuje mocą czyszczenia, nic nie przebija jej jakości. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

124,00

Wydajna pasta szorująca w kamieniu. W jednym procesie czyści, poleruje i konserwuje. Nie rysuje powierzchni. Przeznaczona do czyszczenia i polerowania sztućców, biżuterii, powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, chromu, aluminium, złota, srebra, mosiądzu, miedzi i cyny. Niezbędna do gruntownego czyszczenia armatury sanitarnej, umywalek, kabin prysznicowych, kafli i wielu innych powierzchni wykonanych z ceramiki i emalii, np. ceramiczne płyty grzewcze i brodziki ze szkła i akrylu, białe buty sportowe, żaluzje, plastikowe ramy okienne, meble ogrodowe itp.    

44,00

dwustronna, do gruntownego czyszczenia oraz cyklicznego doczyszczania i szorowania mniejszych powierzchni porowatych i gładkich, które można myć na mokro. Wyczyści białe podeszwy butów. Wszystkie powierzchnie porowate, gładkie z ceramiki, metalu. Genialne efekty czyszczenia osiąga z Pastą Blue do szorowania Ha-Ra.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Pod numerem 697 476 747 znajdziesz pomoc w doborze potrzebnych Ci produktów. Nie trać czasu, możesz sprzątać szybciej, taniej i w 100% ekologicznie.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj nam znać czego potrzebujesz, z jakimi nieczystościami trzeba sobie poradzić. Nie bez znaczenia będzie rodzaj powierzchni, na której musisz sprzątać.

Napisz teraz