Witaj na stronie Ha-Ra® dla firm

Wybierz branżę aby zapytać o ofertę, jeżeli nie jesteś przedstawicielem żadnej z poniższych firm, a chcesz podjąć współpracę to również zapraszamy do kontaktu.

Firmy farmaceutyczne
Hotele, gastronomia
Instytucje, szkoły

Nie zwlekaj

Dołącz do grona ludzi, dla których jakość, czas i ekonomia mają znaczenie. Sprzątaj czyściej, taniej i szybciej. Poznaj najlepsze strony systemów czyszczenia ekologicznego Ha-Ra. U nas nie ma miejsca na teorię i obiecanki. Liczą się osiągane przez Ciebie ekonomiczne rezultaty i jakość wybiegająca ponad standardy.

Z mojej strony do najlepszych produktów i sprawdzonych technologii dorzucam Ci 25 letnie doświadczenie, wiedzę i praktykę.

Bądź profesjonalny. Nie bój się zmian. Wyróżnij się. Korzystaj z wiedzy eksperta pasjonata. Możesz na mnie polegać.

Wszystko jest w Twoich rękach i zależy od Ciebie. Możesz ułatwić prace ludziom, oszczędzić pieniądze. Możesz być lepsza. Możesz być lepszy.

Pozostań ze mną w kontakcie.
Grażyna Szyfter

Grażyna Szyfter

Dla kogo Ha-Ra?

  • dla tych, którzy szukają efektów czystości zamiast obietnic
  • dla tych, na barkach których spoczywa odpowiedzialność za bezkompromisową jakość czystości i muszą osiągnąć ją sprawnie, szybko i w zgodzie z ochroną środowiska
  • dla tych, na których ustawy nakładają specjalne wymogi higieniczne GMP,
  • dla tych, którzy chcą oszczędzić na sprzątaniu, a których zawodzą aktualnie stosowane metody mimo stosowania dobrych środków chemicznych

Skontaktuj się z nami

Interesuje cię oferta ściśle dopasowana do twoich potrzeb. Wyślij zapytanie za pomocą formularza lub zadzwoń i porozmawiaj z ekspertem w dziedzinie utrzymania czystości w firmie.

Właścicielka Firmy Ha-Ra® Polska
Ekspert w dziedzinie utrzymania czystości
Grażyna Szyfter
tel. 697 476 747

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz pomoc w doborze potrzebnych Ci produktów. Nie trać czasu, sprzątaj lepiej i szybciej a przede wszystkim mądrze.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj nam znać czego potrzebujesz, z jakimi nieczystościami trzeba sobie poradzić. Nie bez znaczenia będzie rodzaj powierzchni, na której musisz sprzątać.

Napisz teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *