Co zyskujesz używając Włókien Ha-Ra?

Szybkość

 • Ogromne zagęszczenie nitek w mopie Ha-Ra (nanowłókna) sprawia, że mop jest bardzo chłonny i mocno przylega do powierzchni podłogi nie trzeba w jednym miejscu kilka razy myć ponieważ już po pierwszym razie widoczny jest efekt.
 • Rzadziej wymienia się wodę w wiaderku,  ponieważ rzadziej włókno jest płukane.
 • Dzięki odpowiednio utrzymanej wilgotności włókna na podłodze nie powstają mazy z powodu wysychającego mopa, szczególnie przy podłogach podgrzewanych.
 • Mop Ha-Ra posiada mocne uchwyty, dlatego szybko, łatwo i wygodnie nakłada się mopy Ha-Ra na stelaż.
 • Wywinięte brzegi włókien w bardzo szybki sposób domywają listwy przypodłogowe i cokoły.

Czystość

 • 95% czystości podłogi zapewnia użycie tylko mopa Ha-Ra z samą wodą
 • 3 krople Uniwersalnego koncentratu Ha-Ra na wiaderko wody wystarczą aby wymyć ją lepiej niż zwykłym mopem z najdroższym płynem chemicznym.
 • Wisz dlaczego? Dlatego, że każdy środek chemiczny posiada w składzie substancje, które w myciu robią “krecią robotę”. Barwniki, lepiące substancje zapachowe (z toksycznymi oparami) powodują częste  gromadzenie się  brudnej mazi  na podłodze oraz w fugach. Zwykły mop nie podoła zebrać brudnej emulsji, stąd smugi … i tak wkoło.

Trwałość

 • Włókna podłogowe Ha-Ra® są wykonane z najwyższej jakości poliestru
 • Brzegi włókien wzmocnione są dodatkowymi taśmami
 • Uchwyty do nakładania stopy ekspresu wykonane są z impregnowanego jedwabiu
 • Stopa ekspresu wykonana jest ze stali nierdzewnej
 • Drążek ekspresu wykonany jest ze lekkiego perforowanego duraluminium
 • Wiaderko wykonane jest w wysoko jakościowego polipropylenu
 • Wyciskarka w wiaderku odlewana jest w całości

Technologia bezchemicznego utrzymania czystości Ha-Ra® polega na wykorzystaniu w procesie czyszczenia prostych praw fizyki. Mają one zastosowanie podczas pracy specjalnymi włóknami, utkanymi w specjalny sposób, z nitek grubości nano (nano to nitki tysiąc razy cieńsze od mikro i aż 10 tysięcy razy cieńsze od ludzkiego włosa).

Grubość nitek, ich jakość, gęstość, różnorodność, splot i struktura tkania oraz ich różne kombinacje łączenia ze sobą stanowią o unikalności włókien czyszczących Ha-Ra®. To budowa włókien sprawia, że włókna nie potrzebują chemii aby czyścic skutecznie, ponieważ czyszczą w sposób fizykalno-mechaniczny.

Bezkompromisowa jakość czyszczenia osiągana jest w zdrowy, naturalny sposób. Trwałość włókien, szybkość mycia, lekkość, wygoda, precyzja – to cechy wyróżniające włókna Ha-Ra® wśród innych. Dzięki patentom cechy produktów Ha-Ra® przypisane są tylko włóknom Ha-Ra®.

W zależności od przeznaczenia włókien ich nitki posiadają różny skład chemiczny i tkane są w zróżnicowanych strukturach. Produkty z nich wytworzone to nie tylko Włókna Ha-Ra na ekspresy do mycia podłóg, ale rownież rękawice, myjki i ściereczki.

Jak to się dzieje, że takie mikroskopijne włókno czyści?

Zamiatanie

W pracy na sucho wykorzystane jest pole elektrostatyczne i nie ma mowy o unoszącym się kurzu podczas zamiatania czy wycierania kurzu. Włókno jak magnes przyciąga kurz. Wszystko co podczas tradycyjnego zamiatania unosi się w powietrzu, a potem ponownie osiada, podczas zamiatania włóknem Ha-Ra® jest dokładnie zebrane na włókno.

Jaką korzyść uczulonym na roztocza kurzu niesie posiadanie takiego włókna w domu wiedzą najlepiej astmatycy i alergicy. Ale to tylko jedna z zalet tego włókna. Przy dużym zapyleniu w przemyśle zastosowanie tego włókna w specjalistycznym sprzątaniu szalenie przyspiesza końcowy proces mycia na mokro.

Mowa tutaj o Włóknach Do odkurzania Ha-Ra® do bezpyłowego zamiatania podłóg, usuwania kurzu i pajęczyn ze ścian i sufitów.

Mycie na wilgotno płytek, posadzki betonowej

Stan po doczyszczeniu powierzchni porowatych i nierównych podtrzymuje na co dzień włókno przeznaczone specjalnie do mycia gresów, płytek podłogowych, podłóg kamiennych, lastriko.

Pozwala ono bez wysiłku utrzymać w perfekcyjnej czystości trudne w tradycyjnym utrzymaniu czystości podłogi porowate i chropowate. Łatwość czyszczenia włókno osiąga dzięki różnorodności zawartych w nim nitek.

Końcówki jednych penetrują wszystkie szczelinki, drugie idąc w ślad za nimi odsysają brudną wodę. To unikalna cecha przypisana temu włóknu. Są to włókna do mycia podłóg: Włókno Zielone.

Mycie na wilgotno gresu polerowanego, paneli, parkietu, desek w tym również podłóg podgrzewanych.

Włókno mop Mach 6 do podłóg podgrzewanych

Powierzchnie gładkie np. podłogi z paneli, marmury, parkiet, deski lakierowane na co dzień myje włókno, które w procesie czyszczenia na wilgotno wykorzystuje efekt kapilarny i ultradźwięki.

Spływająca po niewyobrażalnie gęsto utkanych, cieniuteńkich nanowłóknach woda wytwarza ultradźwięki, które wzmacniają moc rozbijania brudu. Włókno to szczelnie przylega do gładkich powierzchni, posiada niezwykłą zdolność absorbowania brudu.

Czyści dokładnie, niweluje smugi. Powierzchnie lśnią naturalnym blaskiem. Woda z osnowy włókna stopniowo spływa do jego końcówek, dlatego początek i koniec mycia wykonywany jest z taką samą wilgotnością. Ten typ włókien to włókna podłogowe : Mach6, Mach6 Soft, Nano Gold Soft.

Opinie naszych klientów

Sprzątanie włóknami Ha-Ra jest tak bezproblemowe i szybkie, że nawet taki leń jak ja może mieć w domu czysto. Zwłaszcza cenię sobie włókno do odkurzania. Odkurzanie schodów wcześniej wymagało ode mnie zasuwania z odkurzaczem, przełączanie kabla na każdym piętrze. Z włóknem Żółtym jest lekko i z pięć razy szybciej.

Jacek Presz

Włókno Mach 6 do mycia podług to najlepszy ”mop” jaki miałam do tej pory. W połączeniu z 5 kropelkami płynu pielęgnacyjnego Ha-Ra idealnie myje podłogi nie pozostawiając żadnych smug, nawet na podgrzewanych podłogach. Wcześniej mycie podgrzewanych podłóg było dla mnie prawdziwą udręką. A teraz kilka swobodnych ruchów i podłogi lśnią 🙂

Karolina z Bydgoszczy

Jestem zachwycona zielonym włóknem. Mam w salonie porowaty gres i zawsze musiałam włożyć dużo wysiłku, żeby doczyścić go w zagłębieniach. Włókno zielone radzi sobie z tym problemem rewelacyjnie bez wysiłku, a do tego to wspaniałe wiaderko, które wspaniałe odciąga wodę z włókna…

Urszula Ziomek

Jak samodzielnie dobrać odpowiednie Włókno Ha-Ra

Odpowiedni dobór Włókna Ha-Ra do posiadanych podłóg to bardzo ważna kwestia. W tym celu zalecamy zapoznanie się z poniższą tabelą.

Odkurzanie Codzienne mycie
Podłogi gładkie Włókno szare Mach6 Soft, Mach6, Nano Gold Soft
Podłogi porowate Włókno szare Nano Gold Igel, Włókno zewnętrzne Zielone

<< możesz przewijać tabelę >>

Zestawy do podłóg Ha-Ra

Wychodząc na przeciw naszym klientom, na podstawie doświadczenia oraz najczęściej powtarzającym się potrzebom przygotowaliśmy gotowe Zestawy do podłóg Ha-Ra.

Znajdziesz w nich bardzo trwały, wygodny i elegancki stelaż (Ekspres podłogowo-ścienny) wykonany ze stali nierdzewnej, zależnie od opcji prawidłowo dobrane włókna podłogowe, usprawniające codzienne utrzymanie czystości podłóg.

1089,00

W zestawie 4 najwyższej jakości markowe produkty do codziennego utrzymania czystości podłóg. Stanowią one w 100% ekologiczny sposób czyszczenia. Wyjątkowo skuteczne w działaniu. Bardzo trwałe. Z gwarancją producenta. Wytworzone w niemieckiej manufakturze.

Pojedyncze produkty

Nic nie stoi na przeszkodzie by samemu dobrać odpowiednie produkty, nie zapomnij tylko dopasować Włókien Ha-Ra oraz Ekspresów do odpowiednich rozmiarów. Standardowym polecanym przez nas rozmiarem jest 30 cm, którego powierzchnia czyszcząca to ok. 40 cm.

!

Rozmiar podany przy Włóknach podłogowych jest rozmiarem kieszonki, w którą wchodzi stopa ekspresu.
Obszar roboczy Włókien Ha-Ra jest zawsze ok. 10 cm większy niż kieszeń Włókna.

349,00

Stabilna, mocna i poręczna stopa do nakładania mopów - włókien podłogowych Ha-Ra. Szerokość stopy 30cm. Wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Możesz dobrać do niej drążek skręcany, składany lub teleskopowy.  

Ponownie w sprzedaży
194,00

Najlepsze rozwiązanie odkurzania dla małych mieszkań. Włókno przeznaczone do bezpyłowego zamiatania podłóg oraz usuwania kurzu i pajęczyn ze ścian i sufitów (na sucho). Ergonomiczne, bardzo lekkie. Na wiele lat użytkowania.

199,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. Przeznaczone do bezpyłowego zamiatania podłóg oraz usuwania kurzu i pajęczyn ze ścian i sufitów. Pracuje wyłącznie na sucho!

239,00

Do mycia podłóg podgrzewanych gładkich i porowatych. Unikalna struktura włókna, produkowana wyłącznie przez markę Ha-Ra sprawia, że przy myciu podgrzewanych podłóg nie masz problemu smug, rozmazanych zacieków. Podłoga się nie klei.  

239,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.

189,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.  

199,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.

Ponownie w sprzedaży
239,00

Do mycia gładkich podłóg i ścian. Idealne do podłóg z gresu polerowanego, podłóg drewnianych, parkietu, podłóg woskowanych.  

239,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. Do mycia gładkich podłóg i ścian. Idealne do podłóg woskowanych, parkietów, podłóg drewnianych, lakierowanych, polimerowanych oraz PCV. Jest cieńsze, lżejsze i bardziej elastyczne niż Włókno Mach 6.

229,00

Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu. Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. 

219,00

Do mycia na wilgotno podłóg gładkich i chropowatych: płytki granitowe, korek, marmur, panele, kafelki, PCV, podłogi utwardzane warstwami polimerowy

229,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm. Do mycia na wilgotno podłóg gładkich i chropowatych: płytki granitowe, korek, marmur, panele, kafelki, PCV, podłogi utwardzane warstwami polimerowymi.

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni. Ten produkt dostępny jest również w wersji zapachowej: - kwiatów górskich - ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta.

129,00

pielęgnuje, czyści, konserwuje i uszczelnia powierzchnie wykonane z drewna i kamienia - parkiety, podłogi drewniane i marmurowe oraz podłogi z paneli i pcv. Podstawowy składnik balsamu to naturalny wosk roślinny, najtwardszy na świecie. Nie zawiera szkodliwych barwników i sztucznych zapachów. Bardzo wydany. Stosujemy w rozcieńczeniu z wodą.

449,00

Do wygodnego namaczania i wyciskania mopów - włókien podłogowych Ha-Ra. Znacznie ułatwia wyżymanie bardzo gęsto utkanych i mięsistych mopów podłogowych Ha-Ra. Szczególnie polecane do Mopa- Włókna podłogowego Zielonego 42 cm oraz do Mopa do mycia podłóg podgrzewanych - Włókna Mach6 42 cm. Przyśpiesza mycie podłóg i czyni je łatwiejszym, a nade wszystko chroni nadgarstki.

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń

Pod numerem 697 47 67 47 znajdziesz pomoc w doborze potrzebnych Ci produktów. Nie trać czasu, sprzątaj lepiej i szybciej, a przede wszystkim zdrowo i oszczędnie.

Zadzwoń Umów się na rozmowę

Napisz do nas

Daj nam znać czego potrzebujesz, z jakimi nieczystościami trzeba sobie poradzić. Nie bez znaczenia będzie rodzaj powierzchni, na której musisz sprzątać.

Napisz teraz