507,00

Kij i stopa wykonane z aluminium, dzięki temu są lekkie i zapewniają sprawną pracę włóknami podłogowymi Ha-Ra. Błyskawiczne i łatwe łączenie drążka i stopy metodą "klik". Stopa precyzyjnie utrzymuje mop. Regulowana długość drążka od 114cm do 170cm  umożliwia czyszczenie również wysokich ścian i sufitów. Jakość i trwałość to najważniejsze walory nowoczesnego Systemu ERA.  

210,00

Zestaw, który gwarantuje krystalicznie czyste naczynia! Bez użycia chemii - zdrowo i bezpiecznie.

289,00

W tercecie higieniczna Ściereczka kuchenna z nano srebrem do ręcznego mycia naczyń. Ściereczka Hammer do osuszania i polerowania oraz nasz wszechstronny superkoncentrat - Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra dozowany w kroplach. Zdrowo czyste i lśniące naczynia bez  szkodliwej chemii. Aktualnie zestaw dostępny z niebieską Ściereczką Hammer.

289,00

Zestaw przeznaczony do mycia, wysuszenia oraz wypolerowania naczyń. Zadbaj o czyste naczynia bez szkodliwej chemii.

-8%
1000,00

W zestawie 3 ekskluzywne produkty z gwarancją trwałości co najmniej 15-20 lat oraz 500 ml uniwersalny koncentrat wystarczający na co najmniej 2.000 wiaderek roztworu roboczego. Do tego zagwarantowane najszybsze odkurzanie na świecie oraz czyste podłogi bez smug! Tak definiuje się jakość Ha-Ra. Znasz coś lepszego i bardziej korzystnego cenowo?  

709,00

Ergonomiczny zestaw do mycia podłóg z gresu polerowanego przeznaczony do mniejszych pomieszczeń. Zapewnia bezproblemowe i dokładne mycie bez użycia środków chemicznych.    

364,00

W zestawie: Myjka do mycia okien Ha-Ra Vario 19cm i uniwersalna Ściereczka Star. Jeśli może być coś doskonałego do mycia szyb - to właśnie jest ten duet! Możesz już myć szyby zupełnie bez środka chemicznego i zapomnij o smugach! Jeden fantastyczny zakup na 20 lat. Dla niektórych zestaw ten staje się inspiracją aby dorobić na usługach mycia okien. Warto! W zestawie taniej.

797,00

W zestawie 6 produktów: Zawsze gotowa do pracy bez ładowarek, prądu i środków chemicznych - Myjka do okien Vario 19cm; Uniwersalna Ściereczka Star; Superkoncentrat Hans Raab - Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra 500ml; Pasta Blue - do skutecznego czyszczenia ram okiennych w zestawie ze Ściereczką Blue, a do szybkiego mycia ramy okiennej oraz do mycia  żaluzji zewnętrznych - unikatowa w działaniu Rękawica Zielona Ha-Ra.

464,00

W zestawie: Myjka Standard 32cm; Ściereczka Star; Hans Raab Uniwersalny Koncentrat w Rollfixie 75ml.

479,00

Zestaw składa się z różnorodnych produktów, które razem przywrócą dawny blask pomnikowi lub płycie nagrobnej. Każdy element zestawu odgrywa swoją rolę w procesie czyszczenia. Szczotka służy do usunięcia liści, piasku i kurzu, przygotowując powierzchnię do dalszego czyszczenia. Rękawica z płynem rozpuszcza i usuwa trudne zabrudzenia, przywracając powierzchni jej pierwotny wygląd. Ściereczka jest wykorzystywana do osuszania i polerowania, nadając pomnikowi lub płycie nagrobnej lśniący wygląd.

349,00

W zestawie uniwersalne produkty do sprzątania, które ułatwiają skuteczne czyszczenie nagrobków w chłodne jesienne dni. Rękawica jest bardzo chłonna, nie rozmazuje brudu i chroni rękę. Kulką Rollfixa wygodnie nanosisz płyn Ha-Ra. Ścierką Star także bardzo chłonną i mocną osuszasz. Raz zakupiony zestaw wykorzystujesz do każdego sprzątania w domu i poza nim przez kilkanaście lat.

359,00

Uniwersalny mini zestaw do sprzątania kuchni i łazienki. Z naturalnym kwasem cytrynowym produkowanym w aptekarskiej recepturze (zdrowe i przyjazne środowisku odkamienianie). Z uniwersalnym wielozadaniowym koncentratem czyszczącym Hans Raab  - silnie rozpuszczającym tłuszcze oraz z uniwersalnymi, bardzo trwałymi ścierkami potrzebnymi na każdym kroku w kuchni i łazience.