od 269,00

Mocne i niewiarygodnie trwałe wycieraczki pod wiatrołap. Dobrze czyszczą, nie przesuwają się i nie ślizgają. Nie ulegają odkształceniom, nie wydeptują się. Przeznaczone są do ułożenia w miejsca usytuowane tuż przed i na początku zadaszeń:  wiatrołapy, łączniki, ganki, werandy. W mniejszych obiektach, blokach mieszkalnych i prywatnych posesjach mogą być zastosowane jako wycieraczki zewnętrzne tuż przed drzwiami wejściowymi.        

od 421,00

Do ułożenia wewnątrz budynku. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Czyszczą siłą "ssania" zbierając pył z obuwia. Osuszają i polerują.

Najlepsza wycieraczka do przedpokoju w małym mieszkaniu. Wykonane z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Chłonna, stabilna. Nie ślizga się gwarantując bezpieczeństwo. Czyści, osusza i poleruje.

od 174,00

Przeznaczona do ułożenia wewnątrz budynku. Unikatowy elegancki wygląd. Wykonana z kilku gatunków włókien: czyszczących, osuszających i polerujących. Nie strzępi się, Jest trwała i chłonna. Mocno przylega do podłogi.