-10%
1799,00

Zestaw do kompleksowego mycia wszystkich rodzajów podłóg wewnątrz domu oraz do bezpyłowego zamiatania i usuwania kurzu ze ścian i sufitów. Do mycia płytek podłogowych, kafli  z gresu szlifowanego oraz do mycia podłóg z desek i korka. Dzięki teleskopowej rączce Ekspresu podłogowego możesz również swobodnie odkurzać ściany i zbierać pajęczyny. Zestaw posiada wiadro dostosowane do wygodnego mycia okien i przechowywania Myjki do okien Ha-Ra oraz tackę i  haczyki (klipsy) do wygodnego przechowania ścierek podczas sprzątania. Super wygodna platforma z rolkami, na której osadzone są wiadra sprawia, że nie dźwigasz wiader z wodą.

254,00

Włókno podłogowe o dużym zasięgu czyszczenia, przeznaczone do stosowania na sucho, na dużych obszarach powierzchni. Znacznie przyspiesza odkurzanie, nie powoduje unoszenia się kurzu w powietrzu, jest bezpieczne dla alergików. Polecane do odkurzania  korytarzy szkolnych, sal gimnastycznych, holi, itp.  Proces odkurzania odbywa się na zasadzie pola magnetycznego. Mop do odkurzania Ha-Ra Włókno żółte 57 cm jest idealną alternatywa dla odkurzaczy i szczotek do zamiatania.    

od 409,00

Stopa ekspresu wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, przegubowo mocowana do duraluminiowego drążka. Stopa mocno dociska Włókno Ha-Ra w trakcie pracy.