119,00

Wielozadaniowa, chłonna, bezpyłowa. Mocno przywiera do powierzchni, co pozwala uzyskać szybki i dokładny efekt czyszczenia i osuszania mebli kuchennych na wysoki połysk, witryn, powierzchni gładkich nabłyszczanych, stali szlachetnej, powierzchni granitowych, marmurowych, lakierowanych, lodówek, zlewozmywaków. Doskonała do wycierania naczyń, sztućców, garnków itd. Starannie wykonana, obszyta lamówką.  

119,00

Przeznaczona specjalnie do codziennego czyszczenia bez smug polerowanych mebli i blatów kuchennych oraz wszystkich błyszczących i lśniących powierzchni. Doskonale chłonie wodę, niezastąpiona przy osuszaniu Elegancka, o wyjątkowym designie, w przepięknym niebieskim kolorze. Miękka i bezpyłowa.  

119,00

najlepsza ściereczka do każdej powierzchni wymagającej osuszenia i doczyszczenia. Zapewni połysk i blask meblom na wysoki połysk, wszystkim gładkim powierzchniom ze szkła, kamienia, płytek i akrylu.  Doskonale wypoleruje sztućce, porcelanę, fajans i szkło. Ekrany telewizorów i laptopów pozbawi smug. Piękny kolor i ozdobny splot włókien, w kształcie plastrów miodu są ozdobą każdej kuchni. Edycja limitowana

119,00

Doskonale osusza wszystkie powierzchnie gładkie. Bezpyłowa, nie zostawia kłaczków i smug. Idealna do wycierania naczyń. Na wilgotno doczyści lekkie zabrudzenia. Pięknie tkane włókna ściereczki w kształcie plastrów miodu, doskonale komponują się z szarością.