Rękawice czyszczące Ha-Ra – Niepokonane mistrzynie w sprzątaniu

Rękawice ze specjalnych opatentowanych włóknin Ha-Ra do ekologicznego codziennego sprzątania. Chłonne, trwałe i skutecznie czyszczące.

Wytrzymałe i trwałe do znudzenia

Jak bardzo ułatwiają życie wie to tylko ten, kto jest szczęśliwym użytkownikiem chociaż jednej z naszych Rękawic Ha-Ra. Bez względu na to, do jakich zadań jest przeznaczona, każda z nich skraca czas czyszczenia nie kilka, a kilkadziesiąt razy. Są trwałe do znudzenia. Im starsze tym lepsze, jak dobre wino. Im więcej używasz tym lepiej czyszczą.

Rękawice Ha-Ra czyszczą dokładniej, szybciej i bez chemikaliów

Opracowane i wdrożone do techniki fizykalno-mechanicznego czyszczenia Ha-Ra po to, aby sprzątanie w każdym jego obszarze było szybsze, sprawniejsze i oszczędne. Aby wszystko zrobić i się nie narobić, aby zużyć znacznie mniej siły i czasu podczas prac porządkowych, aby oszczędzić kilka wiaderek wody przy każdym sprzątaniu, czyścić bezpieczne i z pełnym szacunkiem dla powierzchni, ludzi i środowiska.

Dokładniej, bo gęsto tkane cieniuteńkie włókienka docierają do każdej mikroszczelinki, potem zbierają brudna emulsję do ostatniej kropl. Szybciej, bo np. raz namoczona rękawica czyści ramy okienne w całym oknie. Bez chemikaliów bo włóknina, z której w manufakturze naszej uszyto rękawicę jest stworzona specjalnie do czyszczenia bez użycia środków chemicznych.

Raz namoczona rękawica do sprzątania Ha-Ra wystarcza do wymycia 20 razy większej powierzchni niż użycie 50 tradycyjnych ścierek z najdroższym środkiem chemicznym!

Rękawice Ha-Ra posiadają znacznie większą powierzchnię czyszczącą niż ich bliźniacze siostry, ściereczki Ha-Ra pomimo ich ogromnej wydolności, nieporównywalnej do ogólnie znanych ściereczek. Uzupełniają się doskonale w swojej ha-rowskiej rodzinie współpracując z nimi w tandemie, a czasem w tercecie. Wtedy w mig otrzymujesz jakość czyszczenia znaną tylko jakości Ha-Ra. Efekty swojej pracy widzisz natychmiast, osiągasz to, co do tej pory wydawało Ci się nieosiągalne.

Rezultat czyszczenia osiągasz bez wysiłku

Kilka ruchów z rękawicy sprawia, że na nowo odkrywasz piękno otaczających Cię powierzchni i przedmiotów. Wszystkie szczelinki są czyste, wszystko lśni, nie ma smug, a kolory stają się jak nowe. Aby było czysto nie potrzebujesz użyć wielu kolorowych butelek środków chemicznych.

Oszczędzasz pieniądze nie potrzebując wielu środków czyszczących każdy do czego innego

W przypadku gruntownego mycia powierzchni zatłuszczonych czyszczenie Rękawicami do sprzątania Ha-Ra wystarczy wspomóc 3-4 kroplami Uniwersalnego koncentratu Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra, który jest silnym emulgatorem tłuszczu, chroni ręce przed szkodliwym działaniem.

Możesz sama i Ty sam być dla siebie lepszym profesjonalistą niż inni. Nowa kultura ekologicznego sprzątania jest w zasięgu Twoich rąk. Twoja kieszeń oszczędza, Ty zyskujesz czas, masz nad wyraz czysto i każdego dnia chronisz środowisko!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *