Wiosenny wysyp nowości

Logo Ha-Ra Oryginal

Ha-Ra czyściej i Eko! To co było dobre jest jeszcze lepsze!

Nowo opracowany skład proszków do prania Saponella Color i Saponella Biel sprawia, że już są nr 1 w Europie, a być może także na świecie.

To, czego dotychczas na rynku nie mogłaś/nie mogłeś znaleźć już mamy!
Naturalny Zestaw do mycia naczyń kuchennych Porcelana zaskakuje wydajnością i skutecznością mycia, podobnie jak Ekologiczny Płyn do mycia łazienek Ha-Ra w piance.

Tylko gwarantowane produkty! Każdy w jakości Ha-Ra Oryginał.

Proszek-do-prania-mocny-dla-zabrudzen-delikatny-dla-tkanin-Saponella-Ha-Ra

Każdy produkt Ha-Ra to gratka dla fanów zdrowia i szybkiego sprzątania

Nie bój się porzucić dobra, aby osiągnąć wielkość!

John D. Rockefeller

1. Zestaw do mycia naczyń stołowych Eko Porcelana Ha-Ra

210,00

Zestaw, który gwarantuje krystalicznie czyste naczynia! Bez użycia chemii - zdrowo i bezpiecznie.

144,00

Ekologiczny, mocno skoncentrowany proszek do mycia naczyń. Nadaje się do każdej zmywarki. Wystarcza na 170 wsadów. Gwarantowany efekt mycia. Krystalicznie czyste naczynia bez pozostałości chemicznych.  Skuteczna ochrona srebra, stali nierdzewnej i szkła. Jakość może być TANIA! Jeden wsad do zmywarki to dzisiaj zaledwie 76 groszy. Sprawdź.  

47,00

Ekologiczny środek nabłyszczający do zmywarek o unikalnej jakości Ha-Ra. Błyskawiczne suszenie. Dodatkowa porcja połysku!

2. Zestaw proszków do prania z dozownikiem

2. Zestaw do ekologicznego mycia łazienek

129,00

Ekologiczne i skuteczne mycie łazienki.  Bez wysiłku!  Szybko! Zdrowo! Bezpieczne dla dróg oddechowych i ciała ludzkiego. W przyjaźni z naturą!

99,00

Naturalny środek do szybkiego mycia łazienek Ha-Ra o niezawodnej skuteczności czyszczenia. Wydajny. Dozowany w postaci aktywnej piany. Bezpieczny w 100% dla alergików i środowiska.    

30,00

Butelka 500ml z dozownikiem piany do ekonomicznego mycia naturalnym Płynem łazienkowym Ha-Ra. Wykonana z materiałów odzyskanych.