„…Kupiłam Harę przed laty nie z przekonania, tylko po to, żeby pomóc przyjaciółce. Ona zajmowała się dystrybucją Hara i miała problemy finansowe, mnie wiodło się dużo lepiej. Ona nie chciała przyjąć żadnej pomocy, kupiłam więc od niej nieprawdopodobnie drogi kij ze szmatą do mycia podłóg i koszmarnie drogą kosmetyczkę z rękawicą i lotionem do mycia i mleczkiem do pielęgnacji skóry. Ten zakup okazał się jedną z moich najlepszych inwestycji. Dziś znajome pytają mnie z zazdrością, do której kosmetyczki chodzę i co takiego robię ze skórą, że nie widać po niej upływającego czasu, choć palę papierosy. Przestałam mówić prawdę – że u kosmetyczki byłam ostatnio siedem lat temu, żadnych zabiegów nie stosuję, bo nie mam na to czasu a jedyne, co dla siebie robię to codzienne mycie rękawicą Hary i czasami maseczka z płatków owsianych – bo i tak nikt mi nie wierzy. Dużo bardziej wiarygodna dla pytających pań jest bajeczka, że moja kosmetyczka ma na imię Hara, mieszka w Paryżu i odwiedzam ją, kiedy tylko mogę, zazwyczaj raz na sześć tygodni. Opowiadałam tę bajeczkę przez jakiś czas z ogromnym rozbawieniem, ale muszę wymyślić coś innego, bo ostatnio zostałam zapytana o adres gabinetu pani Hary…”

Aleksandra Ławrynowicz z Elbląga

Zobacz produkty z linii Aglaia DRC ayurveda

77,00

Delikatnie oczyszcza twarz i ciało. Może być stosowany do mycia włosów. Dzięki ochronnym witaminom zapewnia skórze pełne nawilżenie już podczas kąpieli, dzięki czemu zapobiega wysuszeniu skóry. Dzięki zrównoważonej kompozycji wyselekcjonowanych owoców cytrusowych i trawy cytrynowej posiada przyjemny zapach oraz zapewnia uczucie świeżości od stóp do głów.  

94,00

Bogaty w ajurwedyjski ekstrakt Balsam do twarzy i ciała aglaia ajurweda to produkt uniwersalny, do nakładania na całą powierzchnię skóry. Na dzień i na noc. Wchłania się w ciągu kilku sekund, głęboko odżywia i chroni skórę przed odwodnieniem. Ciało staje się cudownie aksamitne już po kilkunastu dniach stosowania.

159,00

Ekskluzywny pas do mycia, peelingu i masażu ciała. Usuwa martwy naskórek, stymuluje krążenie krwi zapewniając gładką i miękką skórę. Daje efekt świeżości i dobrego samopoczucia.  

89,00

Delikatnie masuje i i złuszcza stary naskórek. Zapewnia intensywne oczyszczanie skóry twarzy. Pobudza krążenie krwi, otwierają się pory i przyspiesza metabolizm skóry. Jest idealnym uzupełnieniem żelu do mycia twarzy i ciała aglaia drc. Skóra staje się miękka i elastyczna, cera wygładzona, a kontury napięte. Uczucie czystości zapewnia niezrównaną świeżość i dobre samopoczucie.  

129,00

Oczyszcza skórę, masuje i na bieżąco poddaje ciało efektownemu peelingowi. Pobudza krążenie krwi. Manewrujące włókienka rękawicy otwierają się pory i przyspieszają metabolizm skóry.  Znakomity efekt daje z zastosowaniem Żelu do mycia twarzy i ciała Aglaia DRC. Uelastycznia i wygładza skórę. Pozwala. Zapewnia niezrównaną świeżość i dobre samopoczucie.