„…Kupiłam Harę przed laty nie z przekonania, tylko po to, żeby pomóc przyjaciółce. Ona zajmowała się dystrybucją Hara i miała problemy finansowe, mnie wiodło się dużo lepiej. Ona nie chciała przyjąć żadnej pomocy, kupiłam więc od niej nieprawdopodobnie drogi kij ze szmatą do mycia podłóg i koszmarnie drogą kosmetyczkę z rękawicą i lotionem do mycia i mleczkiem do pielęgnacji skóry. Ten zakup okazał się jedną z moich najlepszych inwestycji. Dziś znajome pytają mnie z zazdrością, do której kosmetyczki chodzę i co takiego robię ze skórą, że nie widać po niej upływającego czasu, choć palę papierosy. Przestałam mówić prawdę – że u kosmetyczki byłam ostatnio siedem lat temu, żadnych zabiegów nie stosuję, bo nie mam na to czasu a jedyne, co dla siebie robię to codzienne mycie rękawicą Hary i czasami maseczka z płatków owsianych – bo i tak nikt mi nie wierzy. Dużo bardziej wiarygodna dla pytających pań jest bajeczka, że moja kosmetyczka ma na imię Hara, mieszka w Paryżu i odwiedzam ją, kiedy tylko mogę, zazwyczaj raz na sześć tygodni. Opowiadałam tę bajeczkę przez jakiś czas z ogromnym rozbawieniem, ale muszę wymyślić coś innego, bo ostatnio zostałam zapytana o adres gabinetu pani Hary…”

Aleksandra Ławrynowicz z Elbląga

Zobacz produkty z linii Aglaia DRC ayurveda

159,00

Ekskluzywny pas do mycia, peelingu i masażu ciała. Usuwa martwy naskórek, stymuluje krążenie krwi zapewniając gładką i miękką skórę. Daje efekt świeżości i dobrego samopoczucia.  

89,00

Usuwa kompletnie bezboleśnie do końca resztki kosmetyków, zanieczyszczeń z głębi porów skóry oraz martwy naskórek. To najtańszy, niedoceniany sposób na zawsze świeżą i zdrową skórę twarzy.

129,00

Do mycia ciała zapewniając jednocześnie pełnowartościowy masaż skóry dający prawdziwe uczucie świeżości. Wygładza zmarszczki, jest pomocna w redukcji cellulitu.