Do delikatnego prania wełny i jedwabiu oraz innych naturalnych tkanin sprawdza się fantastycznie Uniwersalny Koncentrat Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra .

Możesz nim bezpiecznie prać odzież sportową mając pewność, że po praniu nie straci swoich właściwości.

Najlepszy
99,99

Wielozadaniowy superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych i co najmniej 300 l chemii czyszczącej. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

Produkt dostępny jest również w wersji zapachowej ciepłego drewna kaszmirowego, w połączeniu ze słodko-egzotyczną paczuli i owocowo-cierpkim połączeniem pomarańczy i grejpfruta oraz o zapachu kwiatów górskich.

124,00

Ekologiczny detergent do prania białego aktualnie wzbogacony o subtelny zapach pudrowych nut kwiatu jabłoni, jaśminu i róży. Wyjątkowo ekonomiczny. Jego niezwykła wydajność sprawia, że wystarcza na 85 prań. Innowacyjna formuła zapewnia doskonałą siłę wybielania, sprawiając, że biel staje się jeszcze jaśniejsza. Detergent jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, co potwierdza bardzo dobra ocena Dermatestu. Przyjazny dla środowiska, dzięki łatwo biodegradowalnej formule. Formuła oparta  na naturalnych mydłach i wzbogacona steatytowym „zmiękczaczem do tkanin”. Seria limitowana.  

244,00

Wszystko, czego potrzebujesz do prania w jednym zestawie: 1 x Proszek do prania kolorów Saponella Kolor 1,7kg Ha-Ra 1 x Proszek do prania białego Saponella Biel 1,7kg Ha-Ra 2 x Dozownik proszku do prania Saponella Ha-Ra

124,00

Letni nowy zapach z delikatnymi nutami kwiatu jabłoni, jaśminu i róży. Skoncentrowany, silny i efektywny nawet w trudnych warunkach prania. Jego moc prania kolorowych tkanin zachwyca  klientów poszukujących naturalnych i skutecznych detergentów do prania. Niezwykle wydajny, aż do 77 wsadów. Utrzymuje intensywność kolorów, nadając odzieży żywe barwy. Doskonale tolerowany przez skórę. Łatwo ulega biodegradacji. Bazuje na naturalnych mydłach, wzbogacony steatytowym „zmiękczaczem tkanin”. Seria limitowana.  

109,00

Ekologiczny odplamiacz z wybielaczem tlenowym i systemem multienzymatycznym. Nadaje się jako wzmacniacz mocy prania, do wstępnego czyszczenia plam i do namaczania prania. Tkaninom białym zapewnia biel, a kolorowym trwałość koloru. Niezwykle delikatny dla włókien, dzięki działaniu antypillingowemu. Działa już w temperaturze 30°C. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dlatego nadaje się również dla alergików.

Nowy zapach
99,99

Uniwersalny koncentrat Hans Raab 0,5 l – Płyn pielęgnacyjny Ha-Ra. Supergwiazda wśród środków czystości. Wspiera nasze włókna podczas czyszczenia i jednocześnie pielęgnuje czyszczone powierzchnie. Jest biodegradowalny. Najprawdopodobniej jest najbardziej ekonomicznym środkiem czyszczącym na świecie. Wystarczy kilka kropel, aby wyczyścić gigantyczne powierzchnie. Świeci na prawie wszystkich powierzchniach. W praktycznym Rollfixie można go bardzo dobrze nakładać bezpośrednio na włókno. Teraz w specjalnym zapachu o zapachu kwiatów górskich. Produkt chwilowo niedostępny.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

1397,00

Kanister z Uniwersalnym Koncentratem Hans Raab do czyszczenia, mycia, pielęgnacji wszelkich powierzchni.

119,00

Naturalny w 100% , wysokohigieniczny Ha-Ra Family, to zasadowy środek czyszczący (pH 12,5-12,8), zapewniający kompleksową higienę wewnątrz i na zewnątrz domu. Przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń organicznych oraz czyszczenia powierzchni wymagających dużej higieny.  Bezpieczny dla ludzi, zwierząt i ogrodu. Doskonały do czyszczenia kostki brukowej, płytek chodnikowych, kaskad, basenów, rzeczek ogrodowych, mebli ogrodowych. Skutecznie usuwa grzyby i pleśnie ze ścian, kamieni dekoracyjnych, pomników cmentarnych. Wewnątrz domu do higienicznego mycia podłóg, czyszczenia lodówek, desek do krojenia, zabawek dla dzieci.