139,00

Ekologiczny, innowacyjny detergent do prania odzieży sportowej. Produkowany z zastosowaniem kultur probiotycznych, niwelujących pot i inne nieprzyjemne zapachy oraz hamujących powstawanie przykrych zapachów nawet po praniu. Proszek jest silny dla zabrudzeń, a delikatny dla tkanin. Chroni ich funkcjonalność.  Wydajny. Bezpieczny dla środowiska, biodegradowalny.

124,00

Ekologiczny detergent do prania białego aktualnie wzbogacony o subtelny zapach pudrowych nut kwiatu jabłoni, jaśminu i róży. Wyjątkowo ekonomiczny. Jego niezwykła wydajność sprawia, że wystarcza na 85 prań. Innowacyjna formuła zapewnia doskonałą siłę wybielania, sprawiając, że biel staje się jeszcze jaśniejsza. Detergent jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, co potwierdza bardzo dobra ocena Dermatestu. Przyjazny dla środowiska, dzięki łatwo biodegradowalnej formule. Formuła oparta  na naturalnych mydłach i wzbogacona steatytowym „zmiękczaczem do tkanin”. Seria limitowana.  

244,00

Wszystko, czego potrzebujesz do prania w jednym zestawie: 1 x Proszek do prania kolorów Saponella Kolor 1,7kg Ha-Ra 1 x Proszek do prania białego Saponella Biel 1,7kg Ha-Ra 2 x Dozownik proszku do prania Saponella Ha-Ra

124,00

Letni nowy zapach z delikatnymi nutami kwiatu jabłoni, jaśminu i róży. Skoncentrowany, silny i efektywny nawet w trudnych warunkach prania. Jego moc prania kolorowych tkanin zachwyca  klientów poszukujących naturalnych i skutecznych detergentów do prania. Niezwykle wydajny, aż do 77 wsadów. Utrzymuje intensywność kolorów, nadając odzieży żywe barwy. Doskonale tolerowany przez skórę. Łatwo ulega biodegradacji. Bazuje na naturalnych mydłach, wzbogacony steatytowym „zmiękczaczem tkanin”. Seria limitowana.  

124,00

Wysokoskoncentrowany, silnie piorący ekologiczny proszek do prania białych tkanin. Produkowany na bazie naturalnych mydeł sprawia, że ​​białe tkaniny uzyskują piękną, śnieżną biel. 1,7 kg wystarcza do 85 prań. Poddany 13 testom na usuwanie 13 popularnych plam, przez niemiecki Instytut  Stiftung Warentest® z wynikiem jako pierwszy naturalny detergent, lepszy od syntetycznego zwycięzcy testu Stiftung Warentest. Bardzo dobra tolerancja skóry. W składzie proszku zastosowano steatyt jako naturalny zamiennik płynu do płukania tkanin.

124,00

Naturalny, mocno skoncentrowany proszek do prania kolorów o pięknej, subtelnej nucie zapachowej, przyjaznej drogom oddechowym.  Innowacyjna formuła ożywia barwy zapewniając doskonałą trwałość kolorów. Działa aktywnie już od 20°C. Oszczędny, opakowanie 1,7 kg wystarcza na 77 prań. Skuteczny w usuwaniu plam i zabrudzeń. Pozostawił daleko w tyle dotychczasowych syntetycznych przodowników. Jako pierwszy naturalny detergent okazał się lepszy od zwycięzcy testu Stiftung Warentest.  Oficjalnie potwierdzony zwycięzca w likwidowaniu plam w 13 testach. Wynik Dermatest: „bardzo dobry”, co oznacza, że jest łagodny dla skóry i przyjazny alergikom. Nadaje się do prania ubranek dziecięcych.  

109,00

Ekologiczny odplamiacz z wybielaczem tlenowym i systemem multienzymatycznym. Nadaje się jako wzmacniacz mocy prania, do wstępnego czyszczenia plam i do namaczania prania. Tkaninom białym zapewnia biel, a kolorowym trwałość koloru. Niezwykle delikatny dla włókien, dzięki działaniu antypillingowemu. Działa już w temperaturze 30°C. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników, dlatego nadaje się również dla alergików.