Suplement diety z linii haravita

Aloes zwyczajny jest znany od setek lat ze swoich dobroczynnych właściwości. Doskonale sprawdza się w pielęgnacji całego ciała. Roślina ta działa nawilżająco i kojąco na skórę oraz pomaga oczyścić organizm z toksyn. Badania dowiodły, że sok z aloesu pochodzący z naszych upraw nie traci swoich właściwości leczniczych, ponieważ jest pozyskiwany bezpośrednio ze świeżych liści zaraz po żniwach. W takiej postaci wykorzystujemy go do produkcji suplementu diety. Dzięki delikatnemu i starannemu procesowi przetwarzania zostają zachowane wszystkie wartościowe substancje.

Brak w magazynie
169,00

Mimo, że nie jest on produktem medycznym, pomaga w naturalny sposób odbudować florę bakteryjną, oczyszcza organizm oraz znacznie poprawia nasze samopoczucie.

Powiadom o dostępności Możemy Cię poinformować o dostępności produktu w magazynie. W tym celu wystarczy, że zostawisz swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Twój adres e-mail Ilość jaka Cię interesuje Twój adres e-mail będzie przetwarzany tylko i wyłącznie w celu poinformowania Cię o dostępności niniejszego produktu. Również nie lubimy i nie wysyłamy SPAMU! Udostępnienie nam swojego adresu e-mail jest jednoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.