harakids łagodny środek myjący (organiczny żel do mycia ciała) i delikatny krem ​​do pielęgnacji ciała (organiczny krem ​​do ciała i twarzy) do czyszczenia i pielęgnacji delikatnej skóry dzieci. Produkty posiadają certyfikat Ecosmetica. Dla matek dzieci są najważniejsze. Opowiadamy się za życiem w harmonii z naturą, mamy nadzieję, że nasze dzieci będą dorastać naturalnie i w zdrowiu. harakids są to unikalne kosmetyki o inspirującym zapachu, który trwa długo. Mamy mogą stosować je w czasie ciąży, jak również po urodzeniu.

119,00

Idealnie nadaje się do pielęgnacji całego ciała niemowląt już od pierwszego dnia urodzenia. Nadaje się do pielęgnacji skóry matek przed i po ciąży.

99,00

Idealny do mycia delikatnego ciała oraz włosów u dzieci. Opracowany aby delikatnie oczyszczać wrażliwą skórę podczas kąpieli i myć bardzo delikatne włosy.

Powiadom o dostępności Możemy Cię poinformować o dostępności produktu w magazynie. W tym celu wystarczy, że zostawisz swój prawidłowy adres e-mail poniżej.
Twój adres e-mail Ilość jaka Cię interesuje Twój adres e-mail będzie przetwarzany tylko i wyłącznie w celu poinformowania Cię o dostępności niniejszego produktu. Również nie lubimy i nie wysyłamy SPAMU! Udostępnienie nam swojego adresu e-mail jest jednoznaczne z zaakceptowaniem naszej polityki prywatności.