Sprzymierzeńcy urody i dobrego samopoczucia, natura - naturze do twarzy harabelle - Nowej generacji kosmetyki z niezwykłą mocą działania. Dedykowane różnej grupie wiekowej kobiet i mężczyzn zorientowanych na młodość. Substancje czynne zawarte w kosmetykach tej serii stanowią naturalny system zwalczania procesu starzenia się skóry (anti-aging). Znaczna redukcja poziomych i pionowych zmarszczek na czole, „kurzych łapek” w okolicach oczu, bruzd nosowo-wargowych jest możliwa bez ingerencji skalpela.
89,00

Peeling polegający na usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka. To wspaniała kuracja twarzy z wykorzystaniem leczniczych właściwości natury. Skóra jest delikatnie złuszczana przez mikroskopijne kuleczki z pestek moreli.

269,00

Biologiczny eliksir zapobiegający starzeniu się skóry z naturalnym efektem liftingu. Skóra staje się elastyczna, jedwabiście gładka i jędrna.

194,00

Zapewnia natychmiastową i utrzymującą się przez dłuższy czas poprawę kondycji skóry, a jego stosowanie przynosi widoczne i spektakularne rezultaty. Skóra odzyskuje świeżość i promienny blask.

Nowość
139,00

Dla pań i panów! Na mróz i wiatr! Na spierzchnięte dłonie i pękające stopy! Na dzień i noc! Dla młodych i dojrzałych!

99,00

naturalna maska liftingująca głęboko nawilżająca to sposób by zatrzymać czas, długo cieszyć się jędrną i aksamitną skórą. Jest skuteczna w walce z największymi wrogami piękności