Aglaia DRC ayurveda – to seria kosmetyków do mycia i pielęgnacji całego ciała o naturalnym pH powstałych z wyciągów indyjskich roślin. Zawierają biokatalizatory, które przyczyniają się do prawidłowej pielęgnacji ciała i odżywienia skóry. Wszystkie kosmetyki Ha-Ra® przetestowano dermatologicznie przez Uniwersytet w Ferrarze. Kosmetyki Ha-Ra® powstają na bazie roślin pochodzących wyłącznie z upraw ekologicznych oraz świeżych, wysokowartościowych ekstraktów roślinnych. Dzięki linii Aglaia wygładzisz zmarszczki, zredukujesz cellulit, wspierasz leczenie trądziku i łuszczycy. Już po kilku dniach użytkowania skóra stanie się delikatna, gładka i jędrna.

119,00

Zahamowuje starzenie się skóry spowodowane promieniowaniem słonecznym. Zmniejsza stany zapalne, działa antybakteryjnie.

89,00

Usuwa kompletnie bezboleśnie do końca resztki kosmetyków, zanieczyszczeń z głębi porów skóry oraz martwy naskórek. To najtańszy, niedoceniany sposób na zawsze świeżą i zdrową skórę twarzy.

129,00

Do mycia ciała zapewniając jednocześnie pełnowartościowy masaż skóry dający prawdziwe uczucie świeżości. Wygładza zmarszczki, jest pomocna w redukcji cellulitu.

194,00

Duże opakowanie Aglaia do mycia całego ciała niemowląt, dzieci oraz dorosłych. Nadaje się również do mycia włosów. Produkowany na bazie wyciągów z indyjskich roślin o odczynie neutralnym.

69,00

Do mycia całego ciała niemowląt, dzieci oraz dorosłych. Nadaje się również do mycia włosów. Wyprodukowany na bazie wyciągów z indyjskich roślin o odczynie neutralnym.

79,00

Do codziennego nawilżania skóry po umyciu i chroni skórę przed wysuszeniem. Na bazie wyciągu z roślin indyjskich, nie zawiera żadnych składników szkodliwych.

159,00

Wykonana jest ze specjalnego, opatentowanego włókna, które w sposób fizyczny oczyszcza skórę o wiele dokładniej niż inne myjki i gąbki. Masaż i peeling w jednym.