Gotowe Zestawy Ha-Ra do mycia okien – do wyboru w zależności od twoich potrzeb.

Dom to wizytówka gospodarza, dlatego tak ważne jest, aby prezentował się schludnie i estetycznie - zwłaszcza podczas wizyt rodziny, znajomych czy ważnych gości. Aby zadbać o jego atrakcyjny wygląd, warto zaopatrzyć się w odpowiednie produkty do codziennej pielęgnacji różnych powierzchni. Firma Ha-Ra, działająca z ramienia niemieckiego producenta markowych produktów do utrzymania czystości, pielęgnacji i konserwacji powierzchni, od niemal 28 lat proponuje ogromną ilość produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Koniecznie zapoznaj się z ofertą różnych zestawów, w tym do mycia szyb!

364,00

W zestawie: Myjka do mycia okien Ha-Ra Vario 19cm i uniwersalna Ściereczka Star. Jeśli może być coś doskonałego do mycia szyb - to właśnie jest ten duet! Możesz już myć szyby zupełnie bez środka chemicznego i zapomnij o smugach! Jeden fantastyczny zakup na 20 lat. Dla niektórych zestaw ten staje się inspiracją aby dorobić na usługach mycia okien. Warto! W zestawie taniej.

822,99

W zestawie 6 produktów: Zawsze gotowa do pracy bez ładowarek, prądu i środków chemicznych - Myjka do okien Vario 19cm; Uniwersalna Ściereczka Star; Superkoncentrat Hans Raab - Płyn Pielęgnacyjny Ha-Ra 500ml; Pasta Blue - do skutecznego czyszczenia ram okiennych w zestawie ze Ściereczką Blue, a do szybkiego mycia ramy okiennej oraz do mycia  żaluzji zewnętrznych - unikatowa w działaniu Rękawica Zielona Ha-Ra.

464,00

W zestawie: Myjka Standard 32cm; Ściereczka Star; Hans Raab Uniwersalny Koncentrat w Rollfixie 75ml.


Dlaczego warto wybrać nasze zestaw do mycia okien?

Wielu z nas mycie okien przyprawia wręcz o ból głowy. Co zrobić, aby odczarować ten żmudny obowiązek? Warto zainwestować w profesjonalne, a przy tym sprawdzone zestawy - na przykład te, od firmy Ha-Ra, przeznaczone do mycia szyb, ram okiennych, luster, przeszkleń, płytek ściennych, blatów, szyb samochodowych, luksferów, gładkich ścian zmywalnych, chromów czy sprzętu ze stali nierdzewnej. Niezależnie od rodzaju powierzchni czy przeznaczenia - u nas znajdziesz profesjonalny zestaw do mycia okien, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pozwoli uzyskać efekt bez okropnych zacieków czy smug.


Co zawiera profesjonalny zestaw do mycia okien?

W skład proponowanych przez nas zestawów do mycia szyb wchodzi myjka okienna Vario oraz ściereczka. Pierwszy z wymienionych produktów dzięki unikalnej budowie włókna, z którego wykonana jest część myjąca, nabiera mocy czyszczącej wyłącznie za pośrednictwem wody. Postrzępione końcówki włókna doprowadzają wodę pod cząstki brudu, rozbijają go i rozpuszczają w wodzie. Dołączona do zestawu ściereczka Star poradzi sobie natomiast nie tylko z oknami, ale także z wycieraniem kurzu na wilgotno, polerowaniem czy osuszaniem różnych powierzchni.


Zestaw do mycia okien - charakterystyka myjki

Najwyższej jakości produkt, jakim jest myjka wchodząca w skład profesjonalnego zestawu do mycia okien, to przede wszystkim proste i bardzo intuicyjne rozwiązanie do każdego domu. Wyróżnia ją trapezowy kształt części myjącej, dzięki któremu możliwe jest dokładne czyszczenie narożników. Uchwyt dostosowany do drążka teleskopowego ułatwia zaś mycie bez drabiny. Wysuwany, precyzyjnie zbierający wodę kauczukowy zbierak oraz obrotowy uchwyt myjki umożliwiają manewrowanie częścią myjącą. Wszystko to zawiera jeden produkt, w dodatku dostępny w atrakcyjnej cenie!


Dodatkowe akcesorium do mycia okien

W codziennym zabieganiu niemal każda minuta jest na wagę złota. Jedni poświęcają swój czas na opiekę nad dziećmi, inni pracują do późna - oprócz zestawów do mycia okien niezbędne może okazać się zainwestowanie w uniwersalny koncentrat, który nie wymaga użycia żadnych, innych środków chemicznych. Produkt tworzy na szybie piankę, w znaczny sposób ułatwiając oraz przyspieszając jej mycie. Dodatkowo wspomaga czyszczące działanie włókien i tworzy cienką warstwę ochronną na mytej powierzchni. Jesteś ciekawy? Przekonaj się sam!