Masz dość szorowania okien, luster czy szyb papierowymi ręcznikami i szukasz wygodnego, skutecznego sposobu na usunięcie zabrudzeń właśnie z takich powierzchni? W sklepie internetowym Ha-Ra mamy dokładnie coś takiego – profesjonalne myjki do okien, które zaskoczą Cię swoim komfortem użytkowania, szybkością działania i łatwością zmywania plam czy zacieków. W aktualnej ofercie znajdziesz dwa rodzaje naszych produktów – Ha-Ra Vario i Ha-Ra Standard. Poznaj szczegóły każdej z nich i zamów wybraną myjkę do mycia szyb i okien z dostawą do domu!


od 189,00

Mycie szyb, mycie luster, mycie przeszkleń, ścian zmywalnych, blatów. Mycie samą wodą, bez detergentów.

od 239,00

Przyśpiesza mycie okien i domywa szyby likwidując raz na zawsze trudne do usunięcia smugi na szybach. Zawsze gotowa do wielogodzinnej pracy. Nie potrzebujesz ładowarki ani prądu. Jednym prostym urządzeniem myjesz szyby, osuszasz i polerujesz. Całe urządzenie jest niewiarygodnie trwałe i wielofunkcyjne. Zapewnia krystaliczny blask luster i kafli łazienkowych.


Myjki do mycia szyb Ha-Ra Standard – standardowy model ze zbierakiem

Klasycznym i popularnym modelem jest profesjonalna myjka do okien Ha-Ra Standard, która jest przeznaczona do czyszczenia takich powierzchni jak blaty, ściany zmywalne, przeszklenia, lustra czy okna przy użyciu samej wody! Dzięki niej nie potrzebujesz detergentów, aby pozbyć się zabrudzeń i zacieków. Nasz model zamówisz w 3 wersjach rozmiarowych (szerokość 19, 32 lub 38 cm). Unikatowa budowa włókien z postrzępionymi końcówkami bez problemu doprowadza wodę pod brud. Efekt? Rozbicie i rozpuszczenie uporczywych zanieczyszczeń, bez ryzyka zarysowania nawet delikatnych powierzchni. Wysoka jakość wykonania, zastosowanie trwałych materiałów oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że nasze myjki Ha-Ra Standard do mycia szyb sprawdzają się doskonale przez lata, każdego dnia umożliwiając Ci wyczyszczenie trudnych do do wymycia miejsc. Pamiętaj, że te modele nie mają obrotowej części myjącej i zbieraka!


Innowacyjne rozwiązanie do mycia okien – myjka Ha-Ra Vario

Chcesz postawić na innowacyjne rozwiązanie do mycia okien? W takim razie nasza myjka Ha-Ra Vario będzie strzałem w dziesiątkę! W przeciwieństwie do modelu Standard ma obrotowy zbierak i część myjącą. Dzięki temu możesz dopasowywać je do swoich potrzeb i sprawić, że bez problemu dotrzesz do nawet małych, wysokich i trudno dostępnych miejsc. Co ciekawe, możesz bez obaw korzystać z naszej profesjonalnej myjki nie tylko do mycia okien, ale także luster, ścian zmywalnych czy przeszkleń. Połączenie 9-milimetrowych włókien z poliestru razem z mieszanką kauczuku i gumy gwarantuje pewny chwyt i wygodę użytkowania, jednocześnie zapewniając trwałość na lata. Z myjką do mycia szyb Ha-Ra Vario odkryjesz nowe możliwości i skrócisz czas sprzątania do minimum.