Kije i drążki teleskopowe Ha-Ra stanowią niezastąpione narzędzia w sprzątaniu, umożliwiając osiągnięcie trudno dostępnych miejsc oraz przedłużenie zasięgu podczas czyszczenia różnych powierzchni.

Poniżej przedstawiamy ich funkcje oraz możliwości:

Kij teleskopowy ERA 1,14m – 1,70m
1. Może być łączony ze stopą ERA, wtedy stanowi Ekspres do mycia podłóg 38cm.
2. Może być łączony adapterem do Myjek okiennych Ha-Ra Standard (19cm, 32cm, 38cm) i Vario (19cm, 32cm).
3. Może być łączony adapterem ERA do Myjek okiennych ERA.
4. Zarówno w wersji do mycia podłóg, jak również do mycia okien może być przedłużany do nieskończoności Przedłużeniem drążka teleskopowego 0,93m.

Drążek teleskopowy Ha-Ra od 0,99m do 1,55m
1. Dostosowany jest wyłącznie do wszystkich myjek okiennych Ha-Ra przy pomocy adapterów i posiada możliwość przedłużania elementami o długości 93cm.

Drążek teleskopowy do mycia okien Ha-Ra Standard od 0,66m do 1,00m
1. Zakres teleskopu ograniczony jest do 1 m. Drążek nie posiada możliwości przedłużania

Drążek teleskopowy do mycia okien Ha-Ra ERA 0,66m do 1,00m
1. Zakres teleskopu ograniczony jest do 1 m. Drążek nie posiada możliwości przedłużania

189,00

Zestaw kija i adaptera ERA to idealne narzędzie do mycia okien, które znajdują się poza zasięgiem rąk podczas używania naszej nowej myjki do mycia okien ERA Ha-Ra. Kij w połączeniu z adapterem zapewnia wygodne przedłużenie rączki myjki, umożliwiając łatwiejsze i bardziej efektywne mycie powierzchni bez drabiny.

189,00

Kij ERA Standard 1,33 m z adapterem Standard i Vario - Łatwe mycie wysokich okien i ogrodów zimowych. Zapomnij o nieporęcznych drabinach czy uciążliwym wspinaniu się - z kijem ERA Standard i odpowiednim adapterem, czyszczenie okien i ogrodów staje się szybkie i efektywne.  

167,00

Uniwersalny kij/drążek, którego design spotyka się z funkcjonalnością. Kij Era Standard łączy czyszczenie podłóg, okien i ścian w jednym systemie. Jest lekki i bardzo trwały. Wraz ze stopą podłogową ERA 38cm stanowi Ekspres do mycia podłóg Era 38cm. Może być także wykorzystany jako przedłużenie rękojeści wszystkich myjek okiennych Ha-Ra.

189,00

Produkowany z wysokiej jakości materiałów zapewniających przełomową jakość i trwałość. Rękojeść wykonana z anodyzowanego aluminium o grubości ścianki 1,7 mm zapewnia wyjątkową trwałość i lekkość. Uchwyty kija zostały wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych. Są przyjemne w dotyku i antypoślizgowe. Łatwa regulacja długości - wystarczy półobrót - umożliwia ergonomiczną pracę na dowolnej wysokości. Istnieje możliwość przedłużania kija  o 93 cm do niemal dowolnej długości.

179,00

Dostosowany specjalnie do najnowszych myjek okiennych ERA Ha-Ra. Z miękką w dotyku, antypoślizgową rękojeścią, którą można przedłużyć do 1,00 m. Kąt drążka teleskopowego można regulować w taki sposób, aby włókno myjki do mycia okien ERA dobrze przylegało do czyszczonej powierzchni. Sprytne rozwiązanie do mycia okien wysokich i ogrodach zimowych.

179,00

Dostosowany do myjek okiennych Ha-Ra Standard oraz Ha-Ra Vario. Regulowana długość drążka od 0,66 m do 1,00 m. Stabilny i lekki teleskop ułatwiający mycie okien osadzonych powyżej zasięgu ramion. Z gwarancją producenta.  Niezwykle poręczny. Zakres długości tego drążka nie posiada możliwości przedłużania.  

199,00

Kompatybilny wyłącznie z oryginalnymi myjkami do mycia okien Ha-Ra Standard oraz Ha-Ra Vario. Płynna regulacja teleskopu od 0,99 m do 1,55 m z możliwością wielokrotnego przedłużania elementami o długości 0,93 m. Stabilny, wygodny i lekki. Wykonany z lekkiego aluminium.

104,00

Element o długości 0,93m i średnicy 2,5cm, przedłuża długość drążka teleskopowego o dł. od 0,99m do 1,55m. Wykonany z lekkiego aluminium. Element przeznaczony wyłącznie do oryginalnych drążków teleskopowych do mycia okien Ha-Ra ®.


Dzięki zaawansowanej konstrukcji oraz możliwości przedłużania, te teleskopowe narzędzia umożliwiają osiągnięcie doskonałych wyników podczas sprzątania. Dodatkowo, ich użytkowanie jest niezwykle proste i wygodne, co czyni je nieocenionym wsparciem w codziennych pracach domowych.