Szeroka gama rękawic i ściereczek Ha-Ra do mycia, doczyszczania i odkurzania wszystkich powierzchni, od drewna przez armaturę sanitarną po marmury zapewnia bezkompromisową walkę z zanieczyszczeniami. Jak dobrać produkty oraz do jakich zadań je wykorzystasz dowiesz się tutaj.

157,17

Silna moc czyszczenia brudu jednocześnie delikatnie obchodząc się z powierzchniami. Idealna do szklanych kabin natryskowych, brodzików, wanien, armatury.

157,17

Absolutnie niezawodny produkt. Zaskakuje każdego skutecznością czyszczenia. W mgnieniu oka czyści i pochłania ogrom nawarstwionych zabrudzeń. Nie rozmazuje brudu. Po namoczeniu w czystej wodzie spłukuje się w mgnieniu oka. Służy do mycia powierzchni mocno porowatych, chropowatych, np. rur, kolan z wypukłościami, bram garażowych, rolet i parapetów zewnętrznych itp.

157,17

Do codziennego mycia każdego rodzaju powierzchni np. płytki ścienne, lamperie, parapety, drzwi, ościeżnice, kuchenka mikrofalowa, półki w lodówce.

160,89

Do mycia większych powierzchni gładkich: kafelki, lamperie, plastikowe ramy okienne, parapety, grzejniki, drzwi, lakierowane schody z drewna, meble ogrodowe.

101,37

Do nanoszenia roztworów dezynfekujących lub Carnauby – naturalnego balsamu do konserwacji mebli, do mycia na wilgotno mebli, ram okiennych.

157,17

W pracy na sucho Rękawicą Żółtą wykorzystane jest pole elektrostatyczne i nie ma mowy o unoszącym się kurzu podczas wycierania kurzu.

40,92

Unikalne włókno ściereczki czyści super dokładnie nawet najdrobniejsze porowatości powierzchni, szczeliny i wgłębienia. Czyści zastarzałe zabrudzenia. Czyszcząc zatłuszczone miejsca zbiera tłuszcz i nie przenosi go na kolejne czyszczone miejsca. Jest nieodzowna przy każdym gruntownym sprzątaniu. Niezastąpiona przy zmywaniu rozbitych owadów na szybach samochodowych, czyszczeniu kokpitów.

36,27

Gruntownego czyszczenia oraz cyklicznego doczyszczania i szorowania mniejszych powierzchni porowatych i gładkich, które można myć na mokro.

64,17

Do czyszczenia na mokro i na wilgotno blatów, mebli, tapicerki skórzanej, szafek, luster, armatury itp.

64,17

Do czyszczenie blatów kuchennych, lodówek, szafek, armatury, kuchenek. Czyści na wilgotno. Dwustronna.

119,97

Specjalna ściereczka do czyszczenie narożników, do miejscowego czyszczenia zaschniętych zabrudzeń, zakamarków i spoin.

110,67

Bardzo chłonna, idealna do osuszania i polerowania. Do wycierania kurzu na wilgotno oraz do osuszania powierzchni.