Skuteczność

Rękawica Mach6 Ha-Ra – do gładkich powierzchni

Choć nasze włókna z zasady nie wymagają stosowania nawet mililitra środków chemicznych, zaskakują niezwykłą skutecznością zarówno w codziennym sprzątaniu jak i usuwaniu trudnych zabrudzeń.

Najnowocześniejsze w naszym asortymencie włókno Mach6 zbudowane jest z nitek grubości mierzonej w nanometrach (jeden milimetr to milion nanometrów). Dzięki temu włókno “przysysa” się do powierzchni, dokładnie ją czyszcząc. Więcej informacji o włóknach Ha-Ra® …

W czyszczeniu i konserwacji powierzchni włókna wspomagamy w pełni naturalnymi środkami – głównie Płynem Pielęgnacyjnym i Kalkexem (100% kwas cytrynowy).

Wygoda

Każdy produkt Ha-Ra® został dokładnie przemyślany – dlatego korzystanie z nich jest intuicyjne i pozwala czyścić nawet bardzo trudno dostępne miejsca.

Spójrz na myjkę do okien. Zrealizowano tu każdy pomysł, który ma szansę ułatwić Ci sprzątanie. Część myjąca ma kształt trapezu – ostrzejszym rogiem łatwiej czyścić rogi szyb i inne trudno dostępne miejsca. Myjka do okien.

Myjki VARIO mają jeszcze więcej udogodnień – gumkę (zbierak) można przesuwać względem części myjącej, a rączkę można ustawić pod kątem.

Ekologia

Nasze włókna świetnie sobie radzą bez użycia jakichkolwiek środków czyszczących – wystarczy letnia woda. Dla najlepszych efektów stosujemy płyn pielęgnacyjny i kilka innych produktów – wszystkie jednak bazują na naturalnych składnikach.

Wiesz, czego używamy do rozpuszczania najtrudniejszych zabrudzeń? Do czyszczenia armatury sanitarnej? Do zmiękczana wody? Kalkex to w 100% kwas cytrynowy.  Jadalny. Ochrona środowiska i Twojego zdrowia jest dla nas priorytetem. Dlatego postaraliśmy się, by nasze produkty były jak najbardziej naturalne – przejrzyj nasz e-Sklep, by poznać szczegóły.

Zapomnij o zmywaniu naczyń przy użyciu chemikaliów. Do ręcznego mycia proponujemy skoncentrowany Płyn Pielęgnacyjny.

Dla zmywarek przygotowaliśmy Saponellę – proszek, którego głównym składnikiem jest saponit – kamień mydlany.

Projektanci włókien Ha-Ra® zadbali o każdy ważny dla Ciebie szczegół – nasze ściereczki nie przenoszą brudu z powierzchni już wyczyszczonej na czyszczoną, nie przejmują zapachów. Także nie pylą – w poczuciu pełnego komfortu mogą z nich korzystać nawet alergicy.

Trwałość

Oszczędność na jakości jest nam obca. Oferujemy Ci najbardziej trwałe produkty, wykonane z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Zobacz: Gwarancja.

Nasze włókna wytrzymują co najmniej kilka lat intensywnej pracy. Abyś mógł korzystać z nich jak najdłużej, projektujemy supertrwałe uchwyty. Nasze założenie jest proste: uchwyt musi przeżyć włókno.

Osprzęt do naszych włókien – ekspresy podłogowo-ścienne i drążki teleskopowe – także wykonano z najlepszych materiałów. Z takich materiałów produkuje się samoloty! Dlatego dajemy na nie 5 lat gwarancji.