Co zyskuje każdy użytkownik sprzątając produktami i sposobami Ha-Ra?

Sprząta szybciej i czyściej niż w każdy tradycyjny sposób nie niszcząc mytych powierzchni, nie wdychając oparów syntetycznych zapachów, nie niszcząc swoich rąk.

Dlaczego?

Dlatego, że ścierki, mopy i myjki Ha-Ra od początku zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości nanowłókien i szyte w manufakturze.

Co to znaczy?

Znaczy to, że do wyprodukowania każdej ścierki, rękawicy, myjki czy mopa w zależności od ich przeznaczenia użyto unikalnych materiałów, które same w sobie zbudowane są z takich włókien i w taki sposób aby czyścić idealnie powierzchnie, do mycia których je przeznaczono.

Czy znaczy, że do mycia tłustych i mocno zabrudzonych powierzchni służy inna ścierka czy myjka, a do codziennego pielęgnacyjnego sprzątania jeszcze inna?

Tak – dokładnie tak. Gruntowne mycie i doczyszczanie zabrudzeń jakie wniknęły w głębsze pory powierzchni wymaga innej technologii i innego włókna/sprzętu niż codzienne pielęgnacyjne sprzątanie. To najczęściej na co dzień spotykane zabrudzenia występujące w kuchni i w łazience. Do takiego sprzątania trzeba użyć koniecznie Płynu Pielęgnacyjnego Ha-Ra. W przypadku zastarzałych i zaschniętych zabrudzeń lub w przypadku plam i przebarwień oraz miejsc gdzie osiada osad wapiennych koniecznie trzeba użyć środków wspomagających. Jest to Kalkex – 100% naturalny kwas cytrynowy w przypadku osadów wapiennych i mydlanych, Pasta Blue w przypadku potrzeby wyszorowania powierzchni i Płyn Ha-Ra – silny superkoncentrat w każdej sytuacji i do każdej powierzchni. Tylko dawkowanie płynu jest zróżnicowane w zależności od mocy zabrudzenia powierzchni.

A jeśli mamy zupełnie czysto i chcemy tylko odświeżyć powierzchnie, to potrzebne są te środki wspomagające jak Kalkex, pasta i koncentrat?

Nie. Każde włókno samo w sobie posiada moc czyszczącą. Dzięki budowie splotów, dzięki samej strukturze jaką stworzono dla każdego z nich czyszczą same na zasadzie fizykalno-mechanicznej. W zależności od naszych potrzeb inne włókno na sucho inne do gruntownego sprzątania inne do codziennego, pielęgnacyjnego utrzymania czystości.

A dlaczego jeden koncentrat można używać do wszystkiego?

Dlatego, że jego skład jest tak dopracowany, że w koncentracie znajdują się substancje tylko potrzebne do rozpuszczania tłuszczu i zabrudzeń. Nasz płyn nie ma w sobie tych składników, które utrudniają osiągnięcie wysokiej jakości sprzątania. Znaczy to, że nie posiada żadnych syntetycznych barwników, syntetycznych uczulających i niezdrowych środków zapachowych i kompletnie nie jest zagęszczany. Dzięki temu jedno pół litrowe opakowanie płynu z kroplomierzem na długo wystarcza. Tutaj poczytaj o Uniwersalnym koncentracie Hans Raab Ha-Ra.

Technologia Ha-Ra® dedykowana jest:

Dla domu

Mamy wszystko czego potrzebuje do sprzątania każda wymagająca pani domu.

Sprawdź

Dla firm

Indywidualne podejście do klienta to gwarancja sukcesu dla Ciebie i dla nas.

Sprawdź

Linie produktów Ha-Ra Worldwide