Dla kogo dedykowane są produkty Ha-Ra?

  • Dla każdego, kto chce uzyskać 100% efekt sprzątania, kto w domu i zakładzie pracy dba o swoje otoczenie, zdrowie i samopoczucie.
  • Dla każdego, kto ceni czystość i zna walory naprawdę naturalnych produktów.
  • Dla kogoś, kto nie lubi sztucznych zapachów, zna szkodliwość toksycznych środków chemicznych wywołujących alergie i nowotwory.
  • Dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość produktów oraz ich ekonomiczne wykorzystanie.

Bezpowrotnie minął czas przeświadczenia, że sprzątać każdy umie. Poziom powszechnych oczekiwań dotyczących jakości czyszczenia wzrósł niewyobrażalnie wysoko. Czysty i naturalnie lśniący czystością wydział, dom czy inny obiekt to dzieło mistrza! To prestiż, uznanie i sposób na klienta, który u zarania XXI wieku stawia bardzo wysokie wymagania. Dla odpowiedzialnych za jakość czyszczenia to majstersztyk. Profesjonalizm to wiedza, praktyka, a dopiero na końcu środki.

Technologia Ha-Ra® dedykowana jest w równej mierze przemysłowi jak i gospodarstwom domowym.

Ha-Ra dla przemysłuW czyszczeniu, sprzątaniu jak w każdej innej dziedzinie profesjonalizm wiąże się z wiedzą. Takim samym profesjonalistą może być gospodyni domowa, każdy odpowiedzialny za utrzymanie czystości pracownik, szef wydziału produkcyjnego jak i właściciel firmy wykonującej usługi czystościowe.

Nie ma zatem znaczenia kto używa sprzętu Ha-Ra®. Ważne jest aby każdy wiedział jak należy go używać by umieć wykorzystać wszystkie walory użytkowe produktów Ha-Ra®.

Ciężar przekazania wiedzy, szkoleń teoretycznych oraz praktycznego nauczenia technologii czyszczenia spoczywa bezpośrednio na sprzedawcy produktów Ha-Ra®. Właściwy sposób zastosowania odpowiednich produktów, w odpowiednim czasie, do odpowiednich powierzchni daje gwarancję utrzymania czystości niemal doskonałej.