…”tacy byliśmy jeszcze wczoraj” …

* Kliknij by powiększyć

Dziękujemy…

Dziękujemy Wam Kochani, że jesteście z nami 25 lat. Dziękujemy, że zaufaliście nam oraz naszym produktom i technologii Ha-Ra. Za to, że jesteście nam wierni. Dziękujemy za wieloletnią przyjaźń.  Za to, że inspirujecie nas niezłomnie do innowacyjnych rozwiązań, za to, że każdego dnia otrzymujemy od Was moc życzliwości i dobrej energii.

Jesteście dla nas najważniejsi. Obiecujemy jeszcze bardziej starać się abyście u nas znajdowali nie tylko doskonałe produkty, ale także kompetentne doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu Waszych problemów.

Już wkrótce z myślą o Was otwieramy nowy sklep z niewielką ilością unikalnych, sprawdzonych produktów, za których skuteczność mogę osobiście gwarantować.

Życzymy Wam Kochani dalszej, wzajemnej i owocnej współpracy.

Grażyna Szyfter i Pracownicy Ha-Ra Polska

Spójrz co przygotowaliśmy z okazji naszych urodzin!

1 grudnia

Mycie podłóg

Zyskaj aż do 25% Rabatu* na Włókna do mycia podłóg

Koniec!

 
 
199,00

Do codziennego mycia powierzchni nierównych, porowatych i chropowatych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, do posadzek żywicznych i betonowych.  

249,00

Przeznaczone do codziennego mycia gładkich płytek podłogowych, podłóg podgrzewanych z polerowanego gresu, terakoty. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi na wodę osiąga najwyższą wydajność powierzchniową spośród wszystkich włókien Ha-Ra. Bardzo wytrzymałe. Polecane zarówno dla przemysłu i domu.  

249,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 42,5 cm. Przeznaczone do codziennego mycia wszystkich gładkich podłóg drewnianych, gresowych polerowanych w tym także podgrzewanych.

229,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 32,5 cm  Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu.

249,00

Włókno do wycofanych stelaży Perfekt 42,5 cm. Włókno do codziennego mycia podłóg gresowych, terakoty, płytek ceramicznych chropowatych, lastriko o mniejszym nasileniu ruchu i lżejszym zabrudzeniu.

* W celu uzyskania maksymalnego Rabatu wymagana jest rejestracja lub zalogowanie klienta w systemie sklepu

2 grudnia

Pielęgnacja powierzchni

Zyskaj aż do 25% Rabatu* na Ściereczki Ha-Ra

Koniec!

 
 
124,00

uniwersalna do szybkiego sprzątania, wszystkiego co masz pod ręką. Zaskakuje mocą czyszczenia, nic nie przebija jej jakości. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

124,00

Do opornych zabrudzeń na zewnątrz: meble ogrodowe, parapety, tarasy, baseny, szyby samochodowe. Bardzo chłonna, idealna do osuszania i polerowania. Piękna zielona ściereczka, kojarząca się  z pracami poza domem, wśród zieleni. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.

129,00

Specjalna do miejscowego czyszczenia zabrudzeń w narożnikach, trudno dostępnych miejscach, spoinach, fugach, rantach i wgłębieniach. Na jednym z narożników ściereczki posiada doszyte włókno do szorowania. Miękkie, pozwalające dotrzeć głęboko w szczelinę. Ściereczki Star dostępne w 8 wersjach kolorystycznych i zadaniowych.  

119,00

Przeznaczona specjalnie do codziennego czyszczenia bez smug polerowanych mebli i blatów kuchennych oraz wszystkich błyszczących i lśniących powierzchni. Doskonale chłonie wodę, niezastąpiona przy osuszaniu Elegancka, o wyjątkowym designie, w przepięknym niebieskim kolorze. Miękka i bezpyłowa.  

119,00

Doskonale osusza wszystkie powierzchnie gładkie. Bezpyłowa, nie zostawia kłaczków i smug. Idealna do wycierania naczyń. Na wilgotno doczyści lekkie zabrudzenia. Pięknie tkane włókna ściereczki w kształcie plastrów miodu, doskonale komponują się z szarością.

* W celu uzyskania maksymalnego Rabatu wymagana jest rejestracja lub zalogowanie klienta w systemie sklepu

3 grudnia

Środki wspomagające

Zyskaj aż do 25% Rabatu* na produkty wspomagające czyszczenie trudnych zabrudzeń

Koniec!

 
 
89,00

Ekstrahowany z owoców cytrusowych100% kwas cytrynowy. Całkowicie naturalny środek odkamieniający. Bardzo wydajny. Z 1 opakowania Kalkexu 250 g otrzymujesz 12,5 litra gotowego roztworu roboczego o bardzo wysokiej skuteczności odkamieniania i dezynfekcji. Przeznaczony do usuwania kamienia w łazience, w kuchni, w instalacjach sanitarnych. Bezwonny, bezpieczny dla zdrowia.

74,00

Silny naturalny środek do rozpuszczania kamienia wapiennego. 100% kwas cytrynowy pozyskany z owoców cytrusowych.

104,00

Wydajna pasta szorująca w kamieniu. W jednym procesie czyści, poleruje i konserwuje. Nie rysuje powierzchni. Przeznaczona do czyszczenia i polerowaniaL sztućców, biżuterii, powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, chromu, aluminium, złota, srebra, mosiądzu, miedzi i cyny. Niezbędna do gruntownego czyszczenia armatury sanitarnej, umywalek, kabin prysznicowycki, kaflli i wielu innych powierzchni wykonanych z ceramiki i emalii, np. ceramiczne płyty grzewcze i brodziki ze szkła i akrylu, białe buty sportowe, żaluzje, plastikowe ramy okienne, meble ogrodowe itp.    

104,00

Silnie działający środek do usuwania przypaleń i grubszych warstw tłuszczu. Posiada łagodny zapach. Wydajny, aplikowany w postaci pianki.

* W celu uzyskania maksymalnego Rabatu wymagana jest rejestracja lub zalogowanie klienta w systemie sklepu

4 grudnia

Uniwersalny Koncentrat Hans Raab HIT

Zyskaj aż do 25% Rabatu* na Koncentrat Ha-Ra w butelce 0,5 oraz w Rollfixie

Koniec:

 
 
Najlepszy
99,00

Wielozadaniowy Superkoncentrat Ha-Ra pochodzenia organicznego. Zastępuje przeciętne 600 - 900 butelek standardowego domowego środka czyszczącego. Oszczędza co najmniej 24 kg odpadów z tworzyw sztucznych,  i co najmniej 300 l chemii do czyszczenia. Przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni.

49,00

Superkoncentrat Ha-Ra przeznaczony do mycia, czyszczenia, prania i pielęgnacji każdej powierzchni w ekonomicznym opakowaniu.

* W celu uzyskania maksymalnego Rabatu wymagana jest rejestracja lub zalogowanie klienta w systemie sklepu

5 grudnia

Dzień darmowej dostawy

Jedyne co musisz zrobić to złożyć zamówienie za minimum 50 zł
w koszyku oraz na stronie zamówienia automatycznie pojawi się dodatkowa forma wysyłki o nazwie “Darmowa wysyłka”

*Koniecznie w oknie wyboru formy wysyłki wybierz “Darmowa wysyłka“,
darmowa dostawa jest ważna przez cały dzień 5.12.2017 w godzinach 00:01 do 23:59.

Koniec:

 
 

Udostępnij informację o promocji znajomym

6 grudnia

Mikołaj dorzuca ze swojego worka BONUSY

Do każdego zamówienia powyżej 150 zł otrzymasz bonus.

Może to być Ściereczka, pojemnik Rollfix dla Koncentratu Hans Raab a może coś więcej?*

Sprawdź czy byłaś/eś grzeczna/y w tym roku!

Koniec za:

 
 

* Bonusy są wybierane losowo